HĽADÁTE
ZÁKONNÁ FIRMA V HOLANDSKU?

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Sme zvyknutí pracovať pre domácich i zahraničných klientov.

kontrolované Vysoká úroveň služieb pre každého klienta, jednotlivca, ako aj spoločnosti alebo inštitúty.

kontrolované Sme k dispozícii. Aj dnes.

Advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam - Law & More

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Osobný prístup

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Obrázok kancelárieSme dynamická holandská advokátska kancelária s medzinárodným charakterom, špecializujúca sa na rôzne oblasti holandského práva. Hovoríme holandsky, anglicky, francúzsky, nemecky, turecky, rusky a ukrajinsky. Naša spoločnosť ponúka služby v mnohých oblastiach práva pre spoločnosti, vlády, inštitúcie a jednotlivcov. Naši klienti pochádzajú z Holandska a zo zahraničia. Sme známi svojím odhodlaným, prístupným, riadeným a nezmyslovým prístupom.
kontrolované Môžete sa obrátiť Law & More prakticky vo všetkých záležitostiach, pre ktoré potrebujete právnika alebo právneho poradcu.
kontrolované Vaše záujmy sú pre nás vždy prvoradé;
kontrolované Sme priamo prístupní;
kontrolované Termíny je možné dohodnúť telefonicky (+ 31403690680 or + 31203697121), e-mail (info@lawandmore.nl) alebo prostredníctvom nášho online nástroja lawyerappointment.nl;
kontrolované Účtujeme primerané sadzby a pracujeme transparentne;
kontrolované Máme kancelárie v Eindhoven a Amsterdam.

Nie je vaša konkrétna otázka alebo situácia na našej webovej stránke?
Neváhajte nás kontaktovať. Pravdepodobne vám pomôžeme aj my.

Obrázok Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Advokát

Pracovná metóda našich právnikov

1. Zoznámenie

Zaujíma vás, aké je vaše postavenie v právnej veci a čo Law & More môže pre vás urobiť? Prosím kontaktujte Law & More. Môžete sa oboznámiť a položiť svoju otázku našim právnikom telefonicky alebo e-mailom. Ak je to potrebné, naplánujú si pre vás schôdzku na Law & More kancelária.

2. Diskutovanie o prípade

Počas stretnutia v Law & office vás spoznáme ďalej a prediskutujeme pozadie a možné riešenia vo vašej právnej veci. Právnici Law & More tiež uvedie, čo pre vás môžu konkrétne urobiť a aké môžu byť vaše ďalšie kroky.

3. Plán krok za krokom

Keď dáš pokyn Law & More na zastupovanie vašich záujmov vypracujú naši právnici zmluvu o poskytovaní služieb. Táto zmluva popisuje dojednania, ktoré s vami predtým prekonzultovali. Váš prípad zvyčajne vykoná právnik, s ktorým ste boli v kontakte.

4. Zaobchádzanie s prípadom

Spôsob riešenia vášho prípadu závisí od vašej právnej otázky, ktorá sa môže týkať napríklad vypracovania poradenstva, posúdenia zmluvy alebo konania pred súdom. O Law & More chápeme, že každý klient a jeho situácia sú odlišné. Preto používame osobný prístup. Naši právnici sa vždy usilujú rýchlo vyriešiť akýkoľvek právny problém.

Čo o nás hovoria klienti

často kladené otázky

Čo stojí najatie právnika?

Náklady na advokáta závisia od typu pridelenia a jeho trvania.

Náklady na naše právne služby sú zvyčajne založené na hodinovej sadzbe a sú účtované pravidelne. Niekedy je však možné dohodnúť pevnú cenu. Law & More je pripravený poskytnúť odhad alebo výkaz nákladov spojených so zadaním vopred. Potom vždy dostanete jasnú špecifikáciu počtu hodín a vykonanej práce.

Law & More uplatňuje nasledujúce hodinové sadzby:
Právnik 195 € - 225 €
Partner 250 € - 275 €

Všetky sadzby nezahŕňajú 21% DPH. Sadzby je možné každoročne revidovať.
Law & More nie je členom holandskej rady pre právnu pomoc a neponúka služby na základe „dodatku“. Ak chcete získať kvalifikovanú právnu pomoc, odporúčame vám obrátiť sa na inú právnickú kanceláriu.

Čo robí právnik?

Bez ohľadu na to, aký je právny problém, právnici v Law & More vás môže viesť a pomáhať od začiatku do konca akejkoľvek právnej záležitosti na základe dobre premyslenej špičkovej stratégie. Či už vo vašom prípade navrhujeme a kontrolujeme právne dokumenty alebo poskytujeme právne poradenstvo, Law & More je tu pre vás! Naša advokátska kancelária tiež ponúka právne služby v oblasti riešenia sporov a súdnych sporov podnikom aj jednotlivcom a pred všetkými súdnymi konaniami vykonáva vyvážené hodnotenia príležitostí a rizík. Ďalej Law & More vám ponúka nielen právne služby ako poradca a súdny spor, ale je vám k dispozícii aj ako sparingpartner.

Pre každý právny problém, právnici na Law & More uplatniť jasnú stratégiu pozostávajúcu zo štyroch krokov: vzájomné spoznávanie sa, spoločná diskusia o prípade, implementácia plánu jednotlivých krokov a riešenie prípadu.

Ako rýchlo mi bude poskytnutá pomoc?

Naši právnici sú zvyknutí pracovať rýchlo, takže už nikdy nebudete musieť dlho čakať na odpoveď na váš e-mail alebo na telefonát niektorému z našich zamestnancov. Rýchlosť a odbornosť sú pre nás prvoradé, takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu a cielenú komunikáciu a vybavenie vašich právnych otázok.

Law & More tím pracuje praktickým a osobným spôsobom pre medzinárodné aj národné spoločnosti a jednotlivcov. Naše kancelárie v Eindhoven a Amsterdam majú dlhé otváracie hodiny a máme otvorené aj večer a cez víkendy: od pondelka do piatku od 8 do 10 a v sobotu a nedeľu od 9 do 5 hod.

Kedy potrebujete právnika?

Ste podnikateľ alebo súkromná osoba, ktorá čelí právnemu problému a chceli by ste, aby bol vyriešený? Potom je rozumné zavolať právnika. Či už ste podnikateľ alebo jednotlivec, akýkoľvek právny problém môže mať zásadný finančný, materiálny alebo nemateriálny dopad na vaše podnikanie alebo váš život. O Law & More, chápeme, že každého právneho problému je príliš veľa. Na rozdiel od väčšiny právnych firiem preto Law & More vám ponúka niečo navyše. Zatiaľ čo väčšina advokátskych kancelárií má vedomosti iba o obmedzenej časti nášho práva a bežne vykonáva prácu, Law & More vám ponúka okrem rozsiahlych a špecifických právnych znalostí aj rýchle služby a osobný prístup. Naši právnici sú napríklad odborníkmi v oblasti rodinného práva, pracovného práva, práva obchodných spoločností, práva duševného vlastníctva, práva nehnuteľností a dodržiavania predpisov. A pokiaľ ide o podniky, Law & More koná pre podnikateľov v rôznych odvetviach priemyslu, dopravy, poľnohospodárstva, zdravotníctva a maloobchodu.

Chceš vedieť čo Law & More ako advokátska kancelária v Eindhoven môže urobiť pre vás? Potom kontaktujte Law & More, naši právnici vám radi pomôžu. Môžete sa dohodnúť

• telefonicky: + 31403690680 or + 31203697121
• e-mailom: info@lawandmore.nl
• cez stránku Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

Ako zistím, ktorého právnika potrebujem?

Ktorého právnika potrebujete, zvyčajne závisí od povahy vašej právnej otázky. Máte napríklad otázku o svojej spoločnosti? Potom potrebujete právnika, ktorý sa špecializuje na právo obchodných spoločností. Má vaša právna otázka medzinárodný charakter? Potom sa máte lepšie u právnika, ktorý sa špecializuje na medzinárodné právo. Je tiež potrebné poznamenať, že väčšina právnych otázok sa týka viac ako jednej oblasti práva, takže je dôležité zamestnať právnika, ktorý má znalosti o každej z dotknutých oblastí práva.

Law & More je advokátska kancelária aktívna v oblasti práva obchodných spoločností, práva duševného vlastníctva a technológií, ako aj pracovného práva, rodinného práva, prisťahovaleckého práva a práva nehnuteľností. Okrem našich rozsiahlych znalostí holandského (procesného) práva, Law & More má medzinárodný rozsah a povahu svojich služieb. Aby sme našim klientom poskytli čo najlepšie služby, máme špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a právnikov, ktorí hovoria anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky, turecky, rusky a ukrajinsky.

Hľadáte inú oblasť práva? Potom sa pozrite na našu stránku odbornosti, ktorá obsahuje zoznam všetkých našich právnych oblastí. Naši právnici sú odborníkmi vo všetkých spomenutých oblastiach a radi vám pomôžu v akejkoľvek oblasti.

Law & More