súkromných klientov

Ako súkromná osoba môžete prísť do styku so zákonom rôznymi spôsobmi. Law & More pomáha súkromným klientom v rôznych právnych oblastiach. Máme odborné znalosti v oblasti:

Či už ide o zložité rozvody, získanie povolenia na pobyt, pracovné zmluvy a prepustenie alebo ochranu vašich osobných údajov, naši špecialisti sú tu pre vás a hľadajú najlepší spôsob, ako dosiahnuť svoj cieľ.

Najprv analyzujeme vašu situáciu a spolu s vami určíme taktiku a trasu, ktorou sa vydáme. Diskutujeme o poplatkoch, ktoré účtujeme, a uzavierame s tým jasné dohody. Kladieme veľký dôraz na dobrú a jasnú komunikáciu s našimi klientmi, a preto vždy rýchlo reagujeme a sme zapojení do vášho prípadu. Náš prístup je osobný, priamy a orientovaný na výsledky. Krátke a jasné hranice medzi právnikom a klientom sú pre nás samozrejmosťou.

Máte právny problém a potrebujete pomoc špecialistu? Neváhajte nás kontaktovať. Sme radi a ochotní vám poradiť, pomôcť vám pri rokovaniach av prípade potreby vás zastupovať v súdnom konaní.

Čo o nás hovoria klienti

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, stĺpce:1,filter:žiadny,hodnotenie:zapnuté,obsah-citátovej ponuky:krátke,charlimitextra:(…),zobraziť-obrázok:zapnutý,veľkosť-obrazu:ttshowcase_small,tvar-obrázka:kruh,obrázkový-efekt:žiadny,obrázok- link:on']

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Maxim Hodák

Maxim Hodák

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Law & More