O nás

Zákon a ďalšieLaw & More je dynamická multidisciplinárna holandská právnická kancelária a daňové poradenstvo, ktoré sa špecializuje na holandské podnikové, obchodné a daňové právo a má sídlo v Amsterdame a vedeckom parku Eindhoven - holandskom „Silicon Valley“ v Holandsku.

So svojím holandským právnickým a daňovým zázemím kombinuje Law & More know-how veľkej korporátnej a daňovej poradenskej firmy s dôrazom na detail a prispôsobené služby, ktoré by ste od butikovej firmy očakávali. Sme skutočne medzinárodní, pokiaľ ide o rozsah a povahu našich služieb, a pracujeme pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od spoločností a inštitúcií až po jednotlivcov.

Spoločnosť Law & More má k dispozícii špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a daňových poradcov s dôkladnými znalosťami v oblasti holandského zmluvného práva, holandského práva obchodných spoločností, holandského daňového práva, holandského pracovného práva a medzinárodného majetkového práva. Firma sa tiež špecializuje na daňovo efektívne štruktúrovanie aktív a činností, holandské energetické právo, holandské finančné právo a transakcie s nehnuteľnosťami.

Či už ste nadnárodná spoločnosť, malý a stredný podnik, začínajúci podnik alebo súkromná osoba, zistíte, že náš prístup zostáva rovnaký: absolútny záväzok byť vždy prístupný a reagovať na vaše potreby. Ponúkame viac než len technickú právnu dokonalosť - dodávame sofistikované, multidisciplinárne riešenia s personalizovanými službami a prístupom.

Spoločnosť Law & More poskytuje spoločnostiam a jednotlivcom právne služby v oblasti riešenia sporov a súdnych sporov. Pred všetkými právnymi postupmi vykonáva vyvážené posudzovanie príležitostí a rizík. Pomáha klientom od počiatočných fáz až po konečnú fázu súdneho konania, pričom svoju prácu zakladá na premyslenej a vyspelej stratégii. Firma tiež pôsobí ako interný právnik pre rôzne holandské a medzinárodné spoločnosti.

Okrem toho má firma odborné znalosti v oblasti zložitých vyjednávacích a mediačných konaní v Holandsku. V neposlednom rade ponúkame našim klientom vnútropodnikové školenia šité na mieru potrebám ich zamestnancov na rôzne právne témy, ktoré sú pre danú spoločnosť dôležité.

Vítame Vás na našej webovej stránke, kde nájdete ďalšie informácie o zákonoch a ďalších informáciách. Ak máte záujem diskutovať o konkrétnej právnej záležitosti alebo máte otázky týkajúce sa našich služieb, neváhajte nás kontaktovať.

Naša firma je členom siete právnikov LCS so sídlom v Haagu, Bruseli a Valencii.