POTREBA SPOLOČNÉHO PRÁVOMOCI? ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

Obchodný právnik

Chcete založiť podnik? Alebo už ste podnikateľ? Ak áno, budete sa bezpochyby musieť zaoberať obchodným právom. Už v momente založenia podniku sa budete musieť vysporiadať s otázkou, ktorá forma spoločnosti je najvhodnejšia. Musia sa tiež vypracovať všetky druhy dohôd. V priebehu rokov sa môže v spoločnosti veľa zmeniť. Formulár spoločnosti už nemusí byť vhodný. Medzi akcionármi alebo medzi pridruženými spoločnosťami môžu vzniknúť konflikty. Alebo možno váš podnik už nemá dostatok likvidných aktív. Law & More je špecialistom v oblasti holandského obchodného práva. Od momentu založenia až po likvidáciu spoločnosti vám vieme poskytnúť právne a daňové poradenstvo.

Právo právnických osôb

Sme na Law & More vám môže pomôcť pri výbere správneho formulára spoločnosti. Je možné rozlišovať medzi formami s právnou subjektivitou a formami bez právnej subjektivity. Ak má podnik právnu subjektivitu, môže sa zúčastňovať na právnych transakciách rovnako ako fyzické osoby. V takom prípade je vaša spoločnosť schopná uzatvárať dohody, mať majetok a dlhy a môže byť braná na zodpovednosť.

Aylin Selamet

Advokát

Prečo si vybrať Law & More?

Ľahko dostupné


Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia


Naši právnici počúvajú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán

Osobný prístup


Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

"Law & More právnici sú zapojení a môžu sa vcítiť do problému klienta “

Riadenie spoločnosti

Ak chcete založiť spoločnosť, musíte si zvoliť formu spoločnosti. Aká právna forma je vhodná, závisí od rôznych faktorov, ako sú napríklad požiadavky na založenie spoločnosti, právna subjektivita, spoločná a nerozdielna zodpovednosť a prípadne prevoditeľnosť akcií. A čo ak chce jeden zo spoločníkov (VOF) opustiť spoločnosť? A čo Flex-BV? Tieto subjekty sa riadia právom obchodných spoločností. Mnoho vecí je možné dohodnúť zmluvne vopred. Preto je vhodné pred založením spoločnosti zapojiť služby podnikového právnika.

Spolupráca

Máte ako spoločnosť v úmysle spolupracovať s inými spoločnosťami s cieľom udržať si svoje postavenie na trhu? Alebo naopak, s plánom vstúpiť na nový trh? Ak chcete vytvoriť strategickú alianciu, môžeme vám poradiť o rizikách a výhodách. Ďalej môžeme spoločne zistiť, ktoré formy spolupráce sú vhodné.

Fúzie a akvizície

Máte v úmysle zlúčiť svoju spoločnosť s inou, pretože chcete napríklad stimulovať rast? Potom existujú tri typy fúzií: fúzia spoločností, fúzie akcií a právne fúzie. To, čo je pre vašu spoločnosť najvhodnejšie, závisí od konkrétnej situácie. Law & More Advokáti vám môžu poradiť v tejto veci.

Niekedy by vás mohla zaujímať iná spoločnosť. Môže vám ponúknuť, aby ste mu predali svoje podnikanie. Ak sa snažíte prijať túto žiadosť, môžeme vám vopred poradiť. Môžeme tiež vyjednávať za vás.

Ak spoločnosť nechce predať svoje akcie a ak nadobúdateľ pristúpi k akcionárom, hovoríme o nepriateľskom prevzatí. Vieme, ako chrániť vašu spoločnosť v podobných situáciách, a môžeme vám pomôcť s právnym poradenstvom.

Okrem toho je nevyhnutné, aby ste vykonali povinnú starostlivosť, najmä ak ako spoločnosť kupujete inú spoločnosť. Chcete všetky informácie potrebné na to, aby ste si dôkladne vybrali fúziu alebo akvizíciu.

Advokáti z oblasti práva obchodných spoločností Law & More vám poskytne dôkladnú právnu konzultáciu o vašej spoločnosti. Zákon prevádzame do praktických pojmov, aby ste z našej rady mohli mať skutočný úžitok. V skratke, Law & More vám môže poskytnúť právnu pomoc v týchto veciach:

• založenie spoločnosti
• financovanie
• spolupráca medzi spoločnosťami
• fúzie a akvizície
• rokovanie a vedenie sporu, pokiaľ ide o konflikty medzi akcionármi a / alebo spoločníkmi
• zodpovednosť riaditeľov

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl