Pracovné príležitosti

Law & More

Law & More je dynamická, multidisciplinárna právnická kancelária so sídlom vo vedeckom parku v Eindhovene; tiež nazývaný Silicon Valley v Holandsku. Kombinujeme know-how veľkého korporátneho a daňového úradu s osobnou pozornosťou a na mieru šitou službou, ktorá vyhovuje butikovej kancelárii. Naša advokátska kancelária je skutočne medzinárodná, pokiaľ ide o rozsah a povahu našich služieb, a pracuje pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od spoločností a inštitúcií až po jednotlivcov. S cieľom poskytovať našim klientom čo najlepšie služby máme špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a právnikov, ktorí okrem iného ovládajú ruský jazyk. Tím má príjemnú a neformálnu atmosféru.

V súčasnosti máme priestor pre študentských stážistov. Ako študentský stáž sa zúčastňujete našej každodennej praxe a máte vynikajúcu podporu. Na konci vašej stáže od nás dostanete hodnotenie stáže a pôjdete o krok ďalej v odpovedi na otázku, či je právnická profesia pre vás. Dĺžka stáže sa určí po konzultácii.

Profil

Od našich stážistov očakávame:

  • Vynikajúce schopnosti písať
  • Vynikajúca znalosť holandského a anglického jazyka
  • Absolvujete právnické vzdelanie na úrovni HBO alebo WO
  • Máte preukázateľný záujem o právo obchodných spoločností, zmluvné právo, rodinné právo alebo imigračné právo
  • Máte nezmyselný postoj a ste talentovaní a ambiciózni
  • Ste k dispozícii 3-6 mesiacov

Odpoveď

Chceli by ste odpovedať na toto voľné pracovné miesto? Zašlite svoj životopis, motivačný list a zoznam značiek info@lawandmore.nl, Svoj list môžete adresovať pánovi TGLM Meevisovi.

Law & More má vždy záujem spoznať talentovaných a ambicióznych odborníkov s dobrým vzdelaním a profesionálnym zázemím.

zdieľam