POTREBUJETE TRESTNÉHO PRÁVNIKA?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Dobrá a rýchla komunikácia

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

/
Trestné právo
/

Trestné právo

Trestné právo znamená, že trestný súd bude posudzovať, či niekto spáchal trestný čin a mal by byť uložený trest. Podozrivého možno odsúdiť len za trestný čin. Môže ísť o priestupok, menší priestupok, ako napríklad prejazd na červenú, alebo o trestný čin. Priestupky sú závažnejšie trestné činy, ako je ublíženie na zdraví alebo podvod.

Existuje mnoho situácií, v ktorých zohráva úlohu trestné právo. Je teda možné, že sa s ním náhodou alebo náhodou dostanete do kontaktu. Napríklad po peknej párty si to možno neuvedomíte, ale sadnete si za volant s jedným príliš veľkým množstvom alkoholu a po kontrole alkoholu vás zastaví. V tom prípade vás na rohožke čaká pokuta či dokonca predvolanie. Ďalšou bežnou situáciou je, že v taškách cestujúcich sa z nevedomosti alebo nepozornosti nachádza zakázaný tovar odobratý z dovolenky alebo tovar či peniaze, ktoré boli nesprávne deklarované. Dôsledky týchto činov môžu byť bez ohľadu na dôvod vážne a trestná pokuta môže dosiahnuť až 8,200 XNUMX eur. Law & More má rôzne odborné znalosti:

  • Obeť
  • Ohováranie a ohováranie
  • Trestný zákon o premávke
  • Podvody s tovarom a identitou
  • Internetový podvod
  • Trestné právo obchodných spoločností
  • Kanabis/drogy

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Odbornosť právnikov v oblasti trestného práva Law & More

Dopravné trestné právo

Dopravné trestné právo

Ste obvinení z vedenia vozidla pod vplyvom alkoholu alebo drog? Požiadajte o právnu pomoc.

podvod

podvod

Obviňujú vás z podvodu?
Vieme vám poradiť.

korporátno-trestno-právny-obraz

Trestné právo obchodných spoločností

Riskujete otázky trestného práva spoločností?
Môžeme vám pomôcť.

podvod

podvod

Boli ste podvedení?
Začnite súdne konanie.

„Efektívna práca to urobila cenovo dostupným pre moju malú spoločnosť. Vrelo odporucam Law & More akejkoľvek spoločnosti v Holandsku“

Ako prebieha všeobecná trestnoprávna vec?

Každý prípad je jedinečný. Ak by ste chceli viac informácií alebo máte otázky týkajúce sa vášho prípadu, vždy sa môžete obrátiť Law & More telefonicky alebo emailom. Pre predstavu o trestnom práve nižšie vysvetľujeme, ako prebieha všeobecná trestná vec.

Krok 1 – kontaktujte nás

Ak vás zatkne polícia, predvedú vás na policajnú stanicu. Polícia vás môže zadržať až 6 hodín na výsluch na policajnej stanici, nepočítajúc čas medzi 00:00 a 09:00. Je rozumné využiť právnika, keďže polícia vám bude klásť otázky, aby proti vám získala dôkazy. Advokáta si môžete nechať ustanoviť bezplatne, ale môžete si vybrať aj advokáta špecialistu, akým sú advokáti Law & More.

Krok 2 – predbežné vyšetrovanie

Predbežné vyšetrovanie sa začína už pri výsluchu. V tejto fáze sa budete musieť poradiť s políciou a prokuratúrou (ÚVZ), ktorá bude skúmať, či ste sa priestupku dopustili ako podozrivý. Ak sa počas výsluchu alebo po ňom ukáže, že 6 hodín na zistenie skutkového stavu nestačilo, môže prokurátor – asistent prokurátora rozhodnúť o vašom zadržaní na dlhšie obdobie na došetrenie. Už vás nemožno zadržiavať za menej závažné trestné činy, pre ktoré neexistuje predbežná väzba.

Čo o nás hovoria klienti

Veľmi priateľský servis a perfektné vedenie!

Pán Meevis mi pomáhal v pracovnoprávnom prípade. Robil to spolu so svojou asistentkou Yarou s veľkou profesionalitou a bezúhonnosťou. Popri svojich kvalitách profesionálneho právnika ostal vždy rovnocenným človekom s dušou, čo dávalo vrúcny a bezpečný pocit. Vkročil som do jeho kancelárie s rukami vo vlasoch, pán Meevis mi hneď dal pocit, že môžem vlasy pustiť a on sa od tej chvíle preberie, jeho slová sa stali skutkami a jeho sľuby boli dodržané. Najviac sa mi páči priamy kontakt, bez ohľadu na deň/čas, bol tam, keď som ho potrebovala! Topper! Ďakujem Tom!

nora

Eindhoven

10

vynikajúci

Aylin je jednou z najlepších rozvodových právnikov, ktorá je vždy dostupná a poskytuje podrobné odpovede. Aj keď sme museli riadiť náš proces z rôznych krajín, nezaznamenali sme žiadne ťažkosti. Zvládla náš proces veľmi rýchlo a hladko.

Ezgi Balik

Haarlem

10

Pekná práca Aylin

Veľmi profesionálny a vždy efektívny v komunikácii. Výborne!

martin

Lelystad

10

Adekvátny prístup

Tom Meevis bol počas celého prípadu zapojený do prípadu a na každú otázku, ktorá bola z mojej strany, rýchlo a jasne odpovedal. Firmu (a najmä Toma Meevisa) určite odporučím priateľom, rodine a obchodným partnerom.

Mike

Hoogeloon

10

Skvelý výsledok a príjemná spolupráca

Prezentoval som svoj prípad LAW and More a bolo mu rýchlo, láskavo a hlavne účinne pomožené. S výsledkom som veľmi spokojný.

Sabine

Eindhoven

10

Veľmi dobré spracovanie môjho prípadu

Chcel by som veľmi pekne poďakovať Aylin za jej úsilie. S výsledkom sme veľmi spokojní. Zákazník je pre ňu vždy stredobodom pozornosti a veľmi nám pomohli. Znalosť a veľmi dobrá komunikácia. Naozaj odporúčame túto kanceláriu!

Sahin kara

Veldhoven

10

Právna spokojnosť s poskytovanými službami

Moja situácia bola vyriešená tak, že môžem len povedať, že výsledok je taký, aký som si želal. Pomohli mi k mojej spokojnosti a spôsob, akým Aylin konal, možno označiť za presný, transparentný a rozhodný.

Arsalan

Mierlo

10

Všetko dobre usporiadané

Od začiatku sme si s právničkou dobre rozumeli, pomohla nám kráčať správnou cestou a odstránila prípadné neistoty. Bola jasná a ľudská, čo sme vnímali ako veľmi príjemné. Informácie spresnila a cez ňu sme presne vedeli, čo máme robiť a čo môžeme očakávať. Veľmi príjemný zážitok s Law and more, ale najmä s právnikom, na ktorého sme mali kontakt.

Věra

Helmond

10

Veľmi dobre informovaní a priateľskí ľudia

Veľmi skvelý a profesionálny (právny) servis. Komunikácia en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen door dhr. Tom Meevis a mw. Aylin Selamet. Skrátka, s týmto úradom som mal dobré skúsenosti.

Mehmet

Eindhoven

10

Veľký

Veľmi priateľskí ľudia a veľmi dobré služby ... nemôžem povedať inak, že to super pomohlo. Ak sa to stane, určite sa vrátim.

jacky

Bree

10

Naši kriminálni právnici sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

Krok 3 – predvolanie

Ak sa prokurátor domnieva, že by sa váš prípad mal dostať na súd, dostanete predvolanie z prokuratúry. V predvolaní je uvedené, za aký trestný čin budete stíhaný a kde a kedy bude sudca prípad pojednávať. Okrem toho je v predvolaní uvedené, aký typ sudcu bude vo veci rozhodovať. Môže to byť kantonálny sudca pre priestupky (ľahšie priestupky), policajný sudca (za priestupok, za ktorý možno uložiť trest odňatia slobody nie dlhší ako jeden rok), viacsudcovský senát (závažnejšie priestupky prejednávajú traja sudcovia) alebo ekonomický sudca (pre ekonomické delikty). Voči predvolaniu môžete namietať, ak si myslíte, že ste boli predvolaní neoprávnene. Môžete tak urobiť do 8 dní od doručenia predvolania (formálne ste predvolanie dostali). Na to je dôležité využiť právnika.

Krok 4 – relácia

V každej trestnej veci sa koná pojednávanie. Ak ide o veľký prípad, prvé pojednávanie je proforma pojednávaním. Prípad sa nebude vecne zaoberať, ale bude sa skúmať, čo ešte chce vyšetrovať prokurátor alebo váš advokát. V menších prípadoch je často len jedno pojednávanie. Nie ste povinný prísť na pojednávanie, ale vždy na to máte právo. Ak sa na pojednávanie nedostavíte, môžete splnomocniť svojho advokáta, aby vás obhajoval. Ak na výzvu vôbec neodpoviete a svojho advokáta nepoveríte, aby vás obhajoval, ide o neprítomnosť. Potom sa pojednávanie a prípad bude riešiť bez vašej prítomnosti. Sudca vás však môže zaviazať k účasti na pojednávaní.

Krok 5 – rozsudok

Kedy sudca rozhoduje, závisí od typu prípadu a od toho, ktorý typ sudcu pojednáva váš prípad. Kantonálny sudca a policajný sudca často okamžite vyhlásia rozsudok ústne. V prípade väčších trestných činov je často viac sudcov a rozhodnutie – rozsudok – dostanete do 2 týždňov po súdnom procese.

Krok 6 – Odvolanie

Ak nesúhlasíte s rozhodnutím sudcu, môžete sa odvolať na odvolací súd.

Podozrenie z trestného činu?
Takto môžete žalovať osobu za urážku na cti alebo ohováranie

strafrecht-obraz

Trestné konanie začína oznámením trestného činu polícii. Ak vás polícia a prokurátor podozrievajú zo spáchania priestupku, ste podozrivý. Môže sa však stať, že budete tvrdiť, že ste priestupok nespáchali, že vyššie opísaná situácia bola celkom iná. čo potom môžeš robiť?

V prvom rade je dôležité si uvedomiť, že podozrivý je nevinný, kým sa nepreukáže jeho vina. Z trestného činu ste vinní len vtedy, ak vás tak vysloví trestný súd v rozsudku alebo prokurátor v trestnom rozkaze. Proti tomu sa môžete odvolať kasačnou sťažnosťou. To, že ste podozrivý, neznamená, že ste aj páchateľom. Okrem toho môžete osobu, ktorá vás obviňuje, obviniť zo spáchania trestného činu, napríklad ak ste obvinený zo znásilnenia údajnej obete, z ohovárania. To znamená, že vás niekto obviní z nepravdivej skutočnosti a poškodí vašu povesť alebo že vás úmyselne očierňuje. Ide o trestný čin. Poraďte sa Law & More pre viac informácií o žalobe za ohováranie a ohováranie. Radi vám pomôžeme.

Prečo si vybrať trestných právnikov z Law & More?

Trestní právnici z Law & More Vám poskytnem právne poradenstvo počas celého trestného konania. Vieme, že trestné konanie je stresujúce, a preto prikladáme zvýšenú hodnotu našej primeranej a okamžitej dostupnosti. Dobrí kriminálni právnici sú drahí, a preto Law & More považuje za dôležité zachovať dobrý pomer ceny a kvality. Váš prípad riešime starostlivo a bezúhonne. Ak nás chcete kontaktovať, pošlite nám e-mail na info@lawandmore.nl alebo volajte na +31 40 369 06 80.

často kladené otázky

Trestný právnik je právnik špecializujúci sa na trestné spory. Trestného právnika potrebujete, ak ste podozrivý zo spáchania trestného činu. Trestný čin je porušenie zákona alebo trestný čin, za ktorý môže byť uložená sankcia ako peňažný trest, verejnoprospešné práce alebo väzenie.
Trestný právnik vám pomáha v trestnom konaní. Ak ste podozrivý zo spáchania trestného činu, zvyčajne závažného prečinu alebo zločinu, vláda – prokurátor – začne trestné stíhanie. Ak sa prokurátor rozhodne, že vás bude stíhať, budete sa musieť dostaviť na súd. Naši trestní právnici vám budú pomáhať počas celého trestného konania. Chránia vaše záujmy počas policajného vyšetrovania a obhajujú vaše záujmy na súde.
Pred prvým výsluchom na polícii budete mať možnosť kontaktovať právnika. Potom vám bude bezplatne pridelený právnik. Môžete si tiež vybrať právnika, ktorý nie je platený vládou, ako napríklad právnici v Law & More. Zakladáme si na osobnom prístupe a primerane riešime váš prípad. Náklady sa pohybujú od 195 EUR do 275 EUR bez DPH na hodinu v závislosti od zložitosti prípadu.

Konzultácia s trestným právnikom nie je povinná, ale je rozumná. Ak ste prišli do kontaktu s políciou, je vhodné ihneď kontaktovať trestného právnika. Je to preto, že máte právo na pomoc od trestného právnika. Polícia vám bude klásť otázky s cieľom získať dôkazy proti vám. Preto by ste mali vedieť, že nie ste povinný odpovedať na otázky polície a že je rozumné ihneď kontaktovať trestného právnika, ktorý vás zastupuje.

Stratili ste napríklad vodičský preukaz a chcete právnika so špecializáciou na trestné právo v cestnej premávke? Alebo ste boli zatknutí za držbu zbrane, násilie, podvod, napadnutie, pranie špinavých peňazí, falšovanie alebo spreneveru, potom môžete prísť Law & More. Pomôžeme vám aj v drogových prípadoch, ako je držba konope, marihuany či kokaínu.

Boli ste zatknutý, keď vás polícia vzala na policajnú stanicu na výsluch. Ak vás zatkli, nie je povinné zapojiť trestného právnika, ale je rozumné tak urobiť. Je to preto, že máte právo na pomoc od trestného právnika. Právnici v Law & More vám môže pomôcť pri výsluchu a akomkoľvek následnom trestnom konaní.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Nastavenia ochrany osobných údajov
Používame cookies na zlepšenie vášho zážitku pri používaní našej webovej stránky. Ak používate naše Služby prostredníctvom prehliadača, môžete obmedziť, zablokovať alebo odstrániť súbory cookie prostredníctvom nastavení webového prehliadača. Používame aj obsah a skripty od tretích strán, ktoré môžu používať sledovacie technológie. Nižšie môžete selektívne poskytnúť svoj súhlas s povolením takýchto vkladov tretích strán. Úplné informácie o súboroch cookie, ktoré používame, o údajoch, ktoré zhromažďujeme a o tom, ako ich spracovávame, nájdete na našej stránke Ochrana osobných údajov
Law & More B.V.