Existuje veľa situácií, v ktorých trestné právo hrá v našom živote úlohu. Preto sa s ňou často stretávame náhodou. Napríklad si môžete predstaviť situáciu, v ktorej ste mali príliš veľa nápojov a rozhodli ste sa jazdiť. Ak vás po alkohole zatknú, máte problém. V takom prípade vám môžu byť uložené pokuty alebo dokonca predvolanie.

POTREBA TRESTNÉHO PRÁVE?
KONTAKT LAW & MORE

Kontaktuj nás

Trestný právnik

Existuje veľa situácií, v ktorých trestné právo hrá v našom živote úlohu. Preto sa s ňou často stretávame náhodou. Napríklad si môžete predstaviť situáciu, v ktorej ste mali príliš veľa nápojov a rozhodli ste sa jazdiť. Ak vás po alkohole zatknú, máte problém. V takom prípade vám môžu byť uložené pokuty alebo dokonca predvolanie. Ďalšou bežnou situáciou je, že v dôsledku nevedomosti alebo nedbanlivosti obsahujú osobné tašky zakázané predmety, ktoré boli prevzaté z dovolenky, tovar alebo finančné prostriedky, ktoré sú uvedené nesprávne. Bez ohľadu na dôvod môžu byť následky týchto činov vážne a trestné pokuty môžu stúpať až do výšky 8,200 XNUMX EUR.

Rýchla ponuka

Ako podnikateľ alebo riaditeľ spoločnosti sa tiež môžete stretnúť s trestným právom v dôsledku vašej obchodnej pozície. Môže to tak byť po overení príslušnými orgánmi, že vaša spoločnosť je podozrivá z podvodu alebo nezvyčajných transakcií. Účasť v obchodnom svete môže tiež vedome viesť k ekonomickému porušeniu alebo porušeniu právnych predpisov v oblasti životného prostredia, ktoré sa môžu vzťahovať na vaše podnikanie. Takéto kroky môžu mať vážne následky pre vašu spoločnosť a viesť k veľmi vysokým pokutám. Nachádzate sa v takejto situácii alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte trestných právnikov spoločnosti Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

 Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Prečo si vybrať Law & More?

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku
od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici počúvajú váš prípad a prídu
s vhodným akčným plánom

Osobný prístup

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

„Efektívna práca
urobil to dostupným pre mňa
malá spoločnosť. Budem silne
odporučiť Law & More
ktorejkoľvek spoločnosti v roku XNUMX
Holandsko."

Obeť trestného práva

Môže sa tiež stať, že budete konfrontovaní s trestným právom z pohľadu „obete“. V dnešnej dobe uskutočňujeme viac nákupov cez internet. Zvyčajne to všetko dobre dopadne a dostanete to, čo ste si objednali. Bohužiaľ sa to niekedy pokazí: zaplatili ste veľa peňazí za určité veci, napríklad za telefón alebo notebook, ale predajca nikdy nedodal tovar a ani to nehodlá urobiť. Nakoniec, ak chcete informovať, kde sú vaše veci, predajcu nikde. V takom prípade sa môžete stať obeťou trestného činu.

V prípade, že sa náhodou stretnete s trestným právom, je vhodné obrátiť sa na znalca Law & More, Každá udalosť v kontexte trestného práva môže byť drastická a konanie v trestnom konaní môže rýchlo nasledovať. na Law & More Chápeme, že trestnoprávne činy môžu mať zásadný vplyv na váš život, a preto sa zameriavame na rýchle a efektívne vyriešenie problému klienta. Trestní právnici na Law & More s potešením vám poskytneme právnu podporu v oblastiach:

• dopravné trestné právo;
• podvod;
• podnikové trestné právo;
• Podvod.

Odbornosť právnikov v oblasti trestného práva Law & More

prevádzka

Dopravné trestné právo

Ste obvinení z vedenia vozidla pod vplyvom alkoholu alebo drog? Požiadajte o právnu pomoc.

podvod

podvod

Obviňujú vás z podvodu?
Môžeme vám poradiť

Trestné právo obchodných spoločností

Trestné právo obchodných spoločností

Riskujete otázky trestného práva spoločností?
Môžeme vám pomôcť

podvod

podvod

Boli ste podvedení?
Začnite právne konanie

Dopravné trestné právo

Ako vodič vozidla musíte zabrániť nebezpečnému správaniu. Takéto správanie sa často stáva, keď je v premávke konzumácia alkoholu. Ľudia sa pravidelne dostávajú za volant auta, keď sa napili príliš. Ste zatknutí po kontrole alkoholu alebo dostávate pokutu alebo predvolanie? Potom je múdre poskytnúť si odborného právnika. Napokon, jazda pod vplyvom alkoholu sa trestá prísnymi sankciami, ktoré môžu trvať až tri mesiace vo väzení alebo pokutou 8,300 XNUMX EUR, a dokonca môžete dostať pozastavenie jazdy. Je však možné, že počas výsluchov alebo počas kontroly alkoholu policajné a súdne orgány tieto pravidlá porušujú. Môže sa dokonca stať, že alkoholový test neposkytne platný dôkaz a môže sa vyriešiť k rozhorčeniu. V niektorých prípadoch neplatí pokuta alebo odpruženie vozidla. Law & More má odborných právnikov v oblasti trestného práva v oblasti dopravy, ktorí vám radi poradia alebo vám pomôžu v konaní. Viac informácií o nebezpečnom správaní v premávke a jazde pod vplyvom alkoholu nájdete na našej dopravná webová stránka.

podvod

Keď cestujete do Holandska, míňate zvyky. V tom čase nemáte dovolené prepravovať zakázaný tovar. Ak tomu tak nie je alebo ak colné orgány zistia zakázaný tovar v dôsledku vašej nevedomosti alebo nepozornosti, môže nasledovať trestná sankcia. Krajina pôvodu alebo vaša štátna príslušnosť nemajú v tejto veci žiadny vplyv. Najpravdepodobnejšou a najbežnejšou sankciou je pokuta. Ak ste dostali pokutu a nesúhlasíte, môžete proti tomu namietať na holandskej prokuratúre do dvoch týždňov. Ak zaplatíte pokutu okamžite, urobíte potvrdenie dlhu. Preto je dôležité, aby ste sa najskôr poradili s právnikom o vašej situácii. Náš tím právnikov získa odborné znalosti a môže vám poradiť a viesť vás v akomkoľvek konaní. Potrebujete pomoc alebo máte nejaké ďalšie otázky? Prosím kontaktujte Law & More, Viac informácií o rizikách a dôsledkoch prevzatia zakázaného tovaru nájdete na našom blogu: „Holandské clá“.

Obrázok trestného právaTrestné právo obchodných spoločností

V súčasnosti sú spoločnosti čoraz viac konfrontované s trestným právom. Môže sa napríklad stať, že vaša spoločnosť je podozrivá z nesprávneho daňového priznania alebo z porušenia environmentálnych predpisov. Takéto záležitosti sú zložité a môžu mať ďalekosiahle následky, osobné aj obchodné. V takomto prípade je dôležité rýchlo sa poradiť s právnikom. Odborný právnik nielen upozorní na vaše povinnosti, ako je napríklad povinnosť poskytovať informácie daňovým úradom, ale tiež zabezpečí, aby sa neporušili práva, ktoré máte (ako spoločnosť), ako napríklad právo mlčať. Máte na starosti trestné právo ako spoločnosť a potrebujete radu alebo právnu pomoc vo vašej situácii? Môžete sa spoľahnúť Law & More, Naši odborníci majú profesionálny prístup a vedia, ako vám môžu ďalej pomôcť.

podvod

Za určitých okolností sa môžete cítiť podvedení, napríklad keď ste si kúpili tovar na internete, zaplatili ste za to veľa peňazí a nikdy ste ich nedostali, bez právnych charakteristík trestného činu. Aby bolo možné povedať, že podvod je v právnom zmysle trestný, musia existovať nepravdy alebo klamstvá, ktoré predajca predáva. Podvod je legálne opísaný ako presun inej osoby na doručenie peňazí a tovaru bez úmyslu doručiť čokoľvek na oplátku. Zaujíma vás, čo pre vás môžeme urobiť? Kontaktujte našich právnikov. Law & MoreAdvokáti majú osobný prístup a môžu posúdiť vašu situáciu a vaše možnosti.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 zo štar een e-mail naar:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Kontakt oranžová

Law & More B.V.