Dane v Holandsku sa týkajú každého, kto žije alebo obchoduje s Holandskom. Holandsko aj európske krajiny (EÚ) majú komplikované daňové systémy pozostávajúce z náročných právnych predpisov a medzinárodných zmlúv. Napríklad holandský daňový systém pozná veľa rôznych druhov zákonov a daní, napríklad daň z príjmu, daň z príjmu, daň z obratu a daň z príjmu právnických osôb. Všetky uvedené systémy, nariadenia a zmluvy by navyše mohli mať vplyv na holandský daňový systém.

MEDZINÁRODNÉ A NÁRODNÉ DAŇOVÉ PLÁNOVANIE
KONTAKTNÉ PRÁVO A VIAC

Daňový zákon

Dane v Holandsku sa týkajú každého, kto žije alebo obchoduje s Holandskom.

Holandsko aj európske krajiny (EÚ) majú komplikované daňové systémy pozostávajúce z náročných právnych predpisov a medzinárodných zmlúv. Napríklad holandský daňový systém pozná veľa rôznych druhov zákonov a daní, napríklad daň z príjmu, daň z príjmu, daň z obratu a daň z príjmu právnických osôb. Všetky uvedené systémy, nariadenia a zmluvy by navyše mohli mať vplyv na holandský daňový systém.

Pred začatím podnikania v Holandsku by mal byť každý podnikateľ informovaný o holandských daňových aspektoch a holandských daňových sadzbách. Je to umenie optimálne využívať daňové predpisy na zníženie tlaku holandského zdanenia na minimum.

Čo vám môže Law & More pomôcť?

Daňoví poradcovia podľa zákona a viac pomáhajú rozvíjať správnu podnikovú štruktúru, aby mohli optimálne využívať holandské daňové výhody. Holandsko poskytuje zvýhodnené daňové režimy pre nadnárodné spoločnosti so zahraničnými dcérskymi spoločnosťami. Nahradenie výroby do iných krajín môže viesť k daňovým výhodám. Dvojité zdanenie môže byť obmedzené z dôvodu mnohých daňových zmlúv, ktoré Holandsko uzavrelo. V mnohých prípadoch sa možno vyhnúť aj holandským dovozným clám.

Law & More v spolupráci so svojimi daňovými poradcami a so svojimi klientmi skúma možnosti, ktoré poskytujú holandské právne predpisy a daňové zákony EÚ. V prípade potreby budeme spolupracovať so spoľahlivými daňovými poradcami a registrovanými účtovníkmi v Holandsku a iných jurisdikciách, aby sme našim holandským a medzinárodným klientom poskytli čo najlepšie poradenstvo a riešenie.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Zavolajte na +31 40 369 06 80

„Právo a viac právnikov
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chcete vedieť, čo pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene môže urobiť Law & More?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát a ďalšie - [Email protected]
Pán. Maxim Hodak, advokát na & Viac - [Email protected]