POTREBUJETE PRACOVNÝ PRÁVO?

ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

Pracovný právnik

Pracovné právo je rozšírenou oblasťou práva. Práva a povinnosti sú upravené v pracovných zmluvách, pracovných predpisoch, kolektívnych zmluvách, právnych predpisoch a judikatúre. Zamestnávatelia - právnici Law & More sú kvalifikovaní a oboznámení so súčasnou legislatívou a jurisprudenciou.

Otázky pracovného práva majú často ďalekosiahle následky pre zamestnávateľov a zamestnancov. Preto je dôležité, aby vám pomáhal odborný a skúsený právnik v oblasti pracovného práva. Dobré právne poradenstvo v oblasti pracovného práva vopred môže byť v budúcnosti rozhodujúce. Konfliktom sa, žiaľ, nedá vždy zabrániť, napríklad v prípade prepustenia, reorganizácie alebo neprítomnosti z dôvodu choroby. Táto situácia je veľmi nepríjemná a emotívna a môže poškodiť pracovný vzťah medzi zamestnávateľom a zamestnancom. Ak máte problémy s pracovným konfliktom, Law & More radi vám pomôžeme urobiť správne kroky.

Právne poradenstvo

Law & More ponúka pomoc podnikateľom, štatutárnym riadiacim pracovníkom, zamestnávateľom a zamestnancom v oblasti pracovného práva. Náš tím poskytuje právne poradenstvo a v prípade potreby bude viesť súdne konanie.

Príklady tém, s ktorými by sme vám radi pomohli:

• vypracovanie a vyhodnotenie súkromných a kolektívnych pracovných zmlúv;
• ukončenie pracovných zmlúv pre zamestnávateľov a zamestnancov;
• pomoc pri pracovných sporoch
• vytvorenie osobného spisu
• postupy prepúšťania
• otázky týkajúce sa nárokov na mzdy
• opomenutie
• otázky týkajúce sa kolektívnych zmlúv
• dovolenka a dovolenka
• choroba a reintegrácia
• spolurozhodovanie
• zodpovednosť zamestnávateľov a zamestnancov.

Aylin Selamet

Advokát

Law & More môže to urobiť aj za vás

Oznámenie o zlyhaní

Nedržia si niekto schôdzky? Môžeme vám zaslať písomné pripomenutia a súdne spory za vás

Dohoda o prijatí

Vypracovanie dohody si vyžaduje veľa práce. Preto požiadajte o pomoc

Pracovná zmluva

Chceli by ste podporu pri príprave pracovnej zmluvy? Privolať Law & More

Nároky na náhradu škody

Zaoberáte sa nárokom na náhradu škody a chceli by ste pri konaní právnu pomoc?


„Efektívna práca ju urobila dostupnou pre moju malú spoločnosť Law & More akejkoľvek spoločnosti v Holandsku. ““

Zodpovednosť zamestnávateľa Ak zamestnanec utrpí pri výkone svojej práce alebo v súvislosti s výkonom svojej práce úraz, môže byť zamestnávateľ voči zamestnancovi právne zodpovedný za škodu, ktorá mu vznikla. Je to z toho dôvodu, že zamestnávateľ má pri vykonávaní práce osobitnú povinnosť starostlivosti. Zodpovedá za škodu, ktorú zamestnanec utrpel pri výkone svojej práce, pokiaľ nemôže preukázať, že si splnil svoju povinnosť starostlivosti. Ak zamestnávateľ preukáže, že prijal všetky primerané opatrenia na zabránenie úrazu, nenesie zodpovednosť. Tiež v situáciách, keď bol zamestnanec úmyselne alebo zámerne nerozvážny, nemožno viniť zamestnávateľa. Pozeráme sa na všetky skutočnosti a okolnosti a radi vám pomôžeme, ak budete niesť zodpovednosť ako zamestnávateľ, alebo ak chcete, aby bol váš zamestnávateľ zodpovedný za škodu, ktorá vznikne.

zamestnávatelia

Ako zamestnávateľ ste denne konfrontovaní s otázkami pracovného práva. Musíte vypracovať pracovné zmluvy, čeliť nefunkčným alebo chorým zamestnancom a pracovným konfliktom alebo vaša spoločnosť bude možno musieť reorganizovať kvôli meniacim sa trhovým podmienkam. Viete presne, aké sú vaše práva a povinnosti? Čokoľvek sa môžete stretnúť, radi vám pomôžeme. Dobrá stratégia pracovného práva je koniec koncov pre zdravú spoločnosť rozhodujúca.

Zamestnanci

Ako zamestnanec budete musieť dodržiavať pracovné právo, požadované aj nepožiadané. Zamyslite sa nad prijatím a podpísaním pracovnej zmluvy, doložkou o nekonkurovaní a vašimi právami a povinnosťami v prípade choroby a prepustenia. Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom v oblasti pracovného práva, s ktorým potrebujete pomoc.

Užitočné, primerané a transparentné

Okrem odborného poradenstva by ste radi dostali aj rýchle právne poradenstvo. Sme si toho vedomí a sme zvyknutí pracovať rýchlo a presne. Zabezpečujeme, aby sme sa ľahko dostali a mohli vám rýchlo poskytnúť praktické a odborné rady. Môžete sa na nás spoľahnúť na presné rady, ktoré sú stručné a jasné.

Spôsob, akým pracujeme, je transparentný a orientovaný na riešenie. Začneme s vami rozhovor, aby sme prediskutovali váš prípad, vaše želania, právne možnosti a finančný obraz. Po konzultácii s vami potom určíme konečnú stratégiu. Každý krok je prediskutovaný s vami, takže nikdy nebudete čeliť žiadnym prekvapeniam.

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More pre vás ako právnická firma v Eindhovene? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +31 (0) 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail: mr. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl