BANNER SA UPLATŇUJE NA VYSOKÉ SCHOPNOSTI MIGRANTU?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Dobrá a rýchla komunikácia

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Vysokokvalifikovaný migrant - imigračný právnik

Schéma migrantov založených na vedomostiach v rámci politiky holandského cudzinca umožňuje spoločnostiam priťahovať znalostných migrantov pomerne rýchlo a ľahko. Vysoko kvalifikovaní zamestnanci z krajín mimo Európskej únie môžu pracovať v Holandsku, napríklad na pozícii vedúceho vedenia alebo ako špecialista za výhodných podmienok systému. Avšak migrant vedomostí aj zamestnávateľ musia spĺňať množstvo podmienok.

Rýchla ponuka

Podmienky vysokokvalifikovaných migrantov

Ste migrant vedomostí a chcete prispieť k holandskej znalostnej ekonomike? Ak áno, budete najskôr potrebovať povolenie na pobyt. Pred udelením povolenia na pobyt musíte mať pracovnú zmluvu so zamestnávateľom alebo výskumným ústavom v Holandsku, ktorú IND označil za uznávaného sponzora a je zahrnutý vo verejnom registri uznávaných sponzorov. Musíte tiež zarobiť dostatočný príjem a musíte sa dohodnúť na mzde v súlade s trhom so svojím zamestnávateľom.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKÁT

aylin.selamet@lawandmore.nl

Naši imigrační právnici sú pripravení

Law and More

Žiadosť o povolenie na pobyt

Chceli by ste bývať v Holandsku?
Môžeme vám pomôcť.

Rodinný podnik

Zlúčenie rodiny

Nie ste so svojou rodinou alebo vaša rodina nie je s vami? Zistite, čo pre vás môžeme urobiť.

Obrázok pracovníka

Migrácia labout

Chcete pracovať a žiť v Holandsku? Vieme zabezpečiť celý proces podávania žiadostí.

Chcete, aby zahraničný zamestnanec legálne pracoval v Holandsku? Spojte sa.

"Law & More Právnici
sú zapojení a vedia sa vcítiť
s problémom klienta“

Okrem toho sa na vás ako na vysoko kvalifikovaného migranta vzťahuje množstvo (dodatočných) podmienok. Aké podmienky presne závisia od vašej osobnej situácie. na Law & More, imigrační právnici majú rýchly a osobný prístup. Radi vám pomôžu s vašou žiadosťou. Predtým, ako budete pokračovať v podávaní žiadosti, naši špecialisti vám poskytnú všetky potrebné informácie, aby ste neboli prekvapení.

Určité podmienky musia spĺňať nielen vy, ale aj spoločnosť, v ktorej sa chystáte pracovať. Ste spoločnosť, ktorá chce zamestnávať vysoko kvalifikovaného migranta? V takom prípade musíte IND najskôr označiť ako sponzora. Spoľahlivosť a kontinuita vašej spoločnosti sú dôležité. Je vaša spoločnosť uznaná ako sponzor? V takom prípade musí vaša spoločnosť splniť tieto povinnosti: povinnosť správy, povinnosť poskytovať informácie a povinnosť starostlivosti. Nedarí sa to vašej spoločnosti? Ak áno, môže to viesť k odobratiu uznania za sponzora.

Čo o nás hovoria klienti

Naši imigrační právnici sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

Požiadajte migranta o znalosti

Bolo vám udelené povolenie na pobyt? Ak je to tak, doba platnosti vášho povolenia na pobyt sa bude rovnať dobe vašej pracovnej zmluvy s maximálnym trvaním 5 rokov. Povolenie možno predĺžiť na neurčito.

Počas doby platnosti vášho povolenia na pobyt môžete zmeniť zamestnávateľa ako vysoko kvalifikovaného migranta a pripojiť sa k inej spoločnosti, ktorú IND považuje za sponzora. Starý aj nový zamestnávateľ musia oznámiť zmenu zamestnania IND do štyroch týždňov.

Ste nezamestnaný ako vysoko kvalifikovaný migrant? V takom prípade máte nárok na obdobie troch mesiacov odo dňa, keď bolo vaše zamestnanie ukončené. Ak sa nemôžete pripojiť k inému zamestnávateľovi (sponzorovi) ako vysoko kvalifikovaný migrant v hľadanom období, IND zruší vaše povolenie.

Európska modrá karta

Vysoko kvalifikovaný migrant

Od júna 2011 bude môcť vysokokvalifikovaný migrant okrem požadovaného povolenia na pobyt požiadať o modrú kartu EÚ (modrá karta EÚ). Modrá karta EÚ je kombinovaným povolením na pobyt a pracovné povolenie pre vysokokvalifikovaných migrantov, ktorí nemajú štátnu príslušnosť jedného z členských štátov Európskej únie.

Európska modrá karta ponúka vysokokvalifikovanému migrantovi množstvo výhod. Po prvé, zamestnávateľ vysokokvalifikovaného migranta nemusí byť IND uznaný ako sponzor. Okrem toho ako vysokokvalifikovaný migrant, ktorý je držiteľom európskej modrej karty, môžete pracovať aj v inom členskom štáte po 18 mesiacoch práce v Holandsku, ak splníte podmienky v tomto členskom štáte.

Aby ste mohli využívať európsku modrú kartu, musíte splniť prísnejšie podmienky ako pre povolenie na pobyt vysokokvalifikovaného migranta. Napríklad musíte mať pracovnú zmluvu na 12 a viac mesiacov, ukončiť aspoň trojročný bakalársky program vysokoškolského vzdelávania (hbo) a získať aspoň minimálnu mzdovú hranicu modrej karty mesačne.

Náš tím právnikov v oblasti prisťahovaleckého práva vás prevedie a predloží žiadosť pre IND. Páčilo by sa vám to alebo máte ďalšie otázky a chceli by ste radu? Prosím kontaktujte Law & More, Radi vám pomôžeme.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More