Pracovné príležitosti

Law & More

Law & More je dynamická, multidisciplinárna právnická kancelária so sídlom vo vedeckom parku v Eindhoven; nazývané aj Silicon Valley v Holandsku. Spájame know-how veľkej korporátnej a daňovej kancelárie s osobným prístupom a servisom na mieru, ktorý vyhovuje butikovej kancelárii. Naša advokátska kancelária je skutočne medzinárodná z hľadiska rozsahu a charakteru našich služieb a pracuje pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od korporácií a inštitúcií až po jednotlivcov. Aby sme našim klientom poskytli čo najlepšie služby, máme špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a právnikov, ktorí okrem iného ovládajú ruský jazyk. V tíme vládne príjemná a neformálna atmosféra.

V súčasnosti máme priestor pre študentských stážistov. Ako študentský stáž sa zúčastňujete našej každodennej praxe a máte vynikajúcu podporu. Na konci vašej stáže od nás dostanete hodnotenie stáže a pôjdete o krok ďalej v odpovedi na otázku, či je právnická profesia pre vás. Dĺžka stáže sa určí po konzultácii.

Profil

Od našich stážistov očakávame:
  • Vynikajúce schopnosti písať
  • Vynikajúca znalosť holandského a anglického jazyka
  • Absolvujete právnické vzdelanie na úrovni HBO alebo WO
  • Máte preukázateľný záujem o právo obchodných spoločností, zmluvné právo, rodinné právo alebo imigračné právo
  • Máte nezmyselný postoj a ste talentovaní a ambiciózni
  • Ste k dispozícii 3-6 mesiacov

Odpoveď

Chceli by ste odpovedať na toto voľné pracovné miesto? Zašlite svoj životopis, motivačný list a zoznam značiek info@lawandmore.nl, Svoj list môžete adresovať pánovi TGLM Meevisovi. Law & More má vždy záujem spoznať talentovaných a ambicióznych odborníkov s dobrým vzdelaním a profesionálnym zázemím.

Čo o nás hovoria klienti

Obrázok Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Advokát
Právne poradenstvo
Law & More