Ste podnikateľ alebo súkromná osoba konfrontovaná s právnym problémom a chceli by ste, aby sa vyriešil? Prosím kontaktujte Law & More, naši právnici vám radi pomôžu! na Law & More Chápeme, že bez ohľadu na to, či ste podnikateľ alebo súkromná osoba, každý právny problém je príliš veľký a že akýkoľvek právny problém môže mať výrazný vplyv na váš život. Na rozdiel od väčšiny advokátskych kancelárií Law & More ponúka niečo navyše. Ak väčšina advokátskych kancelárií pozná iba vymedzenú oblasť nášho práva a bežne vykonáva činnosti, Law & More Poskytuje vám rýchly servis a osobný prístup popri rozsiahlych a konkrétnych právnych znalostiach.

POTREBUJETE PRÁCU V EINDHOVENE?
KONTAKT LAW & MORE!

Právnik v Eindhovene

Ste podnikateľ alebo súkromná osoba konfrontovaná s právnym problémom a chceli by ste, aby sa vyriešil? Prosím kontaktujte Law & More, naši právnici vám radi pomôžu! na Law & More Chápeme, že bez ohľadu na to, či ste podnikateľ alebo súkromná osoba, každý právny problém je príliš veľký a že akýkoľvek právny problém môže mať výrazný vplyv na váš život. Na rozdiel od väčšiny advokátskych kancelárií Law & More ponúka niečo navyše.

Rýchla ponuka

Ak väčšina advokátskych kancelárií pozná iba vymedzenú oblasť nášho práva a bežne vykonáva činnosti, Law & More Poskytuje vám rýchly servis a osobný prístup popri rozsiahlych a konkrétnych právnych znalostiach. Naši právnici sú napríklad odborníci v oblasti rodinného práva, pracovného práva, práva obchodných spoločností, práva duševného vlastníctva a dodržiavania právnych predpisov. A pokiaľ ide o spoločnosti, Law & More pôsobí pre podnikateľov v rôznych odvetviach, napríklad v priemysle, doprave, poľnohospodárstve, zdravotníctve a maloobchode. Hľadáte inú oblasť práva? Potom sa pozrite na našu stránku odborných znalostí, na ktorej sú uvedené všetky naše právne oblasti.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

 Zavolajte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Odbornosť Law & More v Eindhovene

Bez ohľadu na typ právneho problému, náš Law & More právnici sú schopní vás sprevádzať a pomáhať od začiatku do konca akéhokoľvek právneho procesu, pričom svoju prácu zakladajú na premyslenej a vyspelej stratégii. Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby v oblasti riešenia sporov a sporov tak spoločnostiam, ako aj súkromným osobám, a pred všetkými právnymi postupmi vykonáva vyvážené posudzovanie príležitostí a rizík. A keď príde na súdny proces, naši právnici z Eindhovenu budú za vás bojovať. Koniec koncov, sme presvedčení, že každý by mal mať príležitosť postaviť sa za svoje vlastné práva. Aj preto sa usilujeme o čo najlepší pomer ceny a kvality pre našich klientov, takže si môžete byť istí, že vaša investícia sa vyplatí sama za seba. Avšak, Law & More ponúka nielen právne služby ako poradca a právny spor, ale je vám tiež k dispozícii ako partner v sporoch.

Advokátska kancelária v Eindhovene

Advokátska kancelária v Eindhovene

Okrem našich rozsiahlych znalostí holandského (procesného) práva máme okrem toho veľa medzinárodných skúseností. Naša kancelária je nielen medzinárodná, pokiaľ ide o rozsah a povahu svojich služieb, ale aj pokiaľ ide o škálu vyspelých domácich a zahraničných klientov. S cieľom poskytovať našim klientom čo najlepšie služby máme špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a právnikov, ktorí okrem iného ovládajú ruský jazyk. Či už ste zahraničná zahraničná spoločnosť alebo súkromná osoba, alebo či ste konfrontovaní s právnou otázkou týkajúcou sa zahraničnej protistrany, Law & More právnici sú tu pre vás! Zaujíma vás naša pracovná metóda a čo pre vás môžeme urobiť? Potom nás prosím kontaktujte.

Hľadáte znalosť veľkej firemnej kancelárie? Ale stále by ste chceli mať osobný kontakt, ako malú butikovú kanceláriu? potom Law & More je pre vás advokátskou kanceláriou v Eindhovene. Law & More je dynamická, multidisciplinárna právnická kancelária so sídlom vo vedeckom parku v Eindhovene, nazývaná tiež Silicon Valley v Holandsku, ktorá pracuje pre široké spektrum miestnych a medzinárodných klientov, spoločností, inštitúcií a jednotlivcov. Naši právnici v Eindhovene vám ponúkajú viac služieb ako iné kancelárie. Napríklad naša kancelária v Eindhovene má dlhé otváracie hodiny a sme otvorení aj vo večerných a víkendových hodinách (pondelok / piatok 8.00 - 22.00, sobota / sobota 9.00 - 17.00). Ďalej sme zvyknutí pracovať čo najrýchlejšie, takže nemusíte čakať dlho, kým odpovieme na váš e-mail, alebo skôr, ako budete mať jedného z našich zamestnancov na telefóne.

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Maxim Hodak

Maxim Hodak

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara Knoops-photo-500-567

Yara Knoops

Právny poradca

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.