Ste podnikateľ alebo súkromná osoba, ktorá hľadá špecializované znalosti bez toho, aby ste stratili zrak z osobného kontaktu? potom Law & More je právnická firma v Amsterdame pre vás. Law & More je dynamická, multidisciplinárna právnická kancelária so sídlom v Amsterdame, ktorá spája know-how veľkej kancelárie s pozornosťou a službami na mieru, ktoré od butikovej kancelárie očakávate. Zatiaľ čo iné právnické firmy poskytujú iba právnu pomoc, právnici spoločnosti Law & More ísť ešte o krok ďalej. Naši odborníci v Amsterdame ponúkajú nielen právnu podporu a pomoc ako poradcovia alebo radcovia sporov, ale aj právnici v Law & More tiež slúžiť ako váš partner v právnej oblasti.

POTREBUJETE PRÁCU V AMSTERDAME?
KONTAKT LAW & MORE!

Právnik v Amsterdame

Ste podnikateľ alebo súkromná osoba, ktorá hľadá špecializované znalosti bez toho, aby ste stratili zrak z osobného kontaktu? potom Law & More je právnická firma v Amsterdame pre vás. Law & More je dynamická, multidisciplinárna právnická kancelária so sídlom v Amsterdame, ktorá spája know-how veľkej kancelárie s pozornosťou a službami na mieru, ktoré od butikovej kancelárie očakávate.

Rýchla ponuka

Zatiaľ čo iné právnické firmy poskytujú iba právnu pomoc, právnici spoločnosti Law & More ísť ešte o krok ďalej. Naši odborníci v Amsterdame ponúkajú nielen právnu podporu a pomoc ako poradcovia alebo radcovia sporov, ale aj právnici v Law & More tiež slúžiť ako váš partner v právnej oblasti. Máme silný, špecializovaný tím právnikov, ktorý je pripravený pomôcť vám vyriešiť váš právny problém akýmkoľvek spôsobom. Zaujíma vás naša pracovná metóda? Potom nás prosím kontaktujte.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

 Zavolajte na +31 20 369 71 21

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Experimenty z Law & More v Amsterdame

Ako advokátska kancelária Law & More Pôsobí v oblasti práva obchodných spoločností, práva duševného vlastníctva a technológie, ako aj pracovného práva, prisťahovaleckého práva a rodinného práva. Hľadáte inú oblasť práva? Potom sa pozrite na našu stránku s posudkami odborníkov, na ktorej sú uvedené všetky naše právne oblasti. Naši právnici sú odborníkmi vo všetkých uvedených oblastiach a radi vám pomôžeme v ktorejkoľvek oblasti. Pokiaľ ide o spoločnosti, Law & More pôsobí pre podnikateľov v rôznych odvetviach, napríklad v priemysle, doprave, poľnohospodárstve, zdravotníctve a maloobchode. Naši právnici v Amsterdame majú okrem toho veľa skúseností s prácou pre inovatívne spoločnosti a so zabezpečovaním alebo vedením začínajúcich spoločností. Naši právnici sú zvyknutí pracovať v oblasti technológií, výskumu, vývoja, zakladania práv duševného vlastníctva, udeľovania licencií a objavovania expanzie.

Advokát Amsterdam

Advokátska kancelária v Amsterdame

Naša advokátska kancelária je okrem našich rozsiahlych znalostí holandského (procesného) práva skutočne medzinárodná, pokiaľ ide o rozsah a povahu našich služieb, a pracuje pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od spoločností a inštitúcií až po jednotlivcov. S cieľom poskytovať našim klientom čo najlepšie služby máme špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a právnikov, ktorí okrem iného ovládajú ruský jazyk. Dokážu vás sprevádzať a pomáhať od začiatku do konca akéhokoľvek právneho procesu, pričom svoju prácu zakladajú na premyslenej a vyspelej stratégii. Bez ohľadu na štátnu príslušnosť je základný princíp na Law & More je to, že každý by mal mať príležitosť postaviť sa za svoje vlastné práva. Naši právnici sa preto usilujú o najlepší možný pomer ceny a kvality pre našich klientov. To zaisťuje, že dostanete právnu pomoc na vysokej úrovni a že vaša investícia sa vyplatí sama za seba.

Ak teda bežní právnici poskytujú iba právne znalosti a kritické oko, naši právnici v Amsterdame ponúkajú viac služieb ako iné právnické firmy. Law & More Tím v Amsterdame pracuje praktickým a osobným spôsobom pre medzinárodné i národné spoločnosti a súkromné ​​osoby. V našej kancelárii v Amsterdame máme dlhé otváracie hodiny a máme otvorené večer a víkendy. Naši právnici sú zvyknutí pracovať rýchlo, takže už nikdy nebudete musieť dlho čakať na odpoveď na svoj e-mail alebo skôr, ako budete mať jedného z našich zamestnancov po telefóne. Dokonca aj mimo úradných hodín sa vždy môžete obrátiť na jedného z našich právnikov. Rýchlosť a odbornosť sú pre nás prvoradé, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na bezproblémovú a cielenú komunikáciu. Máte záujem o naše služby? Potom nás prosím kontaktujte. Právnici Law & More sú vám k dispozícii!

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Maxim Hodak

Maxim Hodak

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara Knoops-photo-500-567

Yara Knoops

Právny poradca

Chceš vedieť čo Law & More pre vás ako právnická firma v Amsterdame?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 20 369 71 21 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.