Ochrana práv na súkromie sa v našej súčasnej spoločnosti stáva čoraz dôležitejšou. To možno do značnej miery pripísať digitalizácii, čo je vývoj, v ktorom sa informácie častejšie spracovávajú v digitálnej podobe. Digitalizácia bohužiaľ prináša aj riziká. V záujme ochrany nášho súkromia sa zavádzajú nariadenia o ochrane súkromia.

LAW & MORE MÔŽETE POMOCI
V AKÉKOĽVEK ZÁLEŽITOSTI TÝKAJÚCE SA MEDIA PRÁVA

Mediálny právnik

Termín médiá zahŕňa noviny, televíziu, rozhlas a internet. Môže sa stať, že sa vy alebo vaša spoločnosť objavíte v médiách nevedomky a negatívne. V našom modernom svete, v ktorom sa informácie zdieľajú a ukladajú online, to vás môže neustále prenasledovať. Preto je dôležité prijať správne opatrenia, ak máte problémy s médiami.

Mediálne právo zahŕňa rôzne oblasti práva. Osobitná pozornosť sa môže zamerať na autorské právo, právo na súkromie a práva na portrét. Pri odpovedi na otázku, či je publikácia nezákonná, musí byť vaše právo na ochranu cti a dobrej povesti porovnané s právom na slobodu prejavu.

V prípade elektronického ohovárania je dôležité, aby sa dôkazy zaznamenávali správne. V prípade nezákonného e-mailu je dôležité, aby sa tento e-mail uchovával v elektronickej podobe. Ďalej je možné zaznamenať dôkazy na stránkach bewijsonline.nl. To zaisťuje, že máte zvukový dôkaz.

Law & More vám môže pomôcť v akejkoľvek záležitosti týkajúcej sa mediálneho práva. Naši právnici vám môžu poradiť a odpovedať na všetky vaše otázky.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

 Zavolajte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.