Mediálny právnik

Termín médiá zahŕňa noviny, televíziu, rozhlas a internet. Môže sa stať, že sa vy alebo vaša spoločnosť objavíte v médiách nevedomky a negatívne. V našom modernom svete, v ktorom sa informácie zdieľajú a ukladajú online, to vás môže neustále prenasledovať. Preto je dôležité prijať správne opatrenia, ak máte problémy s médiami.

Mediálne právo zahŕňa rôzne oblasti práva. Osobitná pozornosť sa môže zamerať na autorské právo, právo na súkromie a práva na portrét. Pri odpovedi na otázku, či je publikácia nezákonná, musí byť vaše právo na ochranu cti a dobrej povesti porovnané s právom na slobodu prejavu.

V prípade elektronického ohovárania je dôležité, aby sa dôkazy zaznamenávali správne. V prípade nezákonného e-mailu je dôležité, aby sa tento e-mail uchovával v elektronickej podobe. Ďalej je možné zaznamenať dôkazy na stránkach bewijsonline.nl. To zaisťuje, že máte zvukový dôkaz.

Law & More vám môže pomôcť v akejkoľvek záležitosti týkajúcej sa mediálneho práva. Naši právnici vám môžu poradiť a odpovedať na všetky vaše otázky.

zdieľam