Multidisciplinárna holandská právnická firma

Law & More je dynamická multidisciplinárna holandská advokátska kancelária a daňové poradenstvo špecializujúca sa na holandské obchodné, obchodné a daňové právo so sídlom v Amsterdam a Eindhoven Vedecký park – holandské „Silicon Valley“ v Holandsku.

Vďaka holandskému právnickému a daňovému pozadiu Law & More kombinuje know-how veľkej korporátnej a daňovej poradenskej spoločnosti s dôrazom na detail a prispôsobené služby, ktoré by ste očakávali od butikovej firmy. Sme skutočne medzinárodní, pokiaľ ide o rozsah a povahu našich služieb, a pracujeme pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od spoločností a inštitúcií až po jednotlivcov.

Law & More má k dispozícii špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a daňových poradcov s dôkladnými znalosťami v oblasti holandského zmluvného práva, holandského práva obchodných spoločností, holandského daňového práva, holandského pracovného práva a medzinárodného majetkového práva. Firma sa tiež špecializuje na daňovo efektívne štruktúrovanie aktív a činností, holandské energetické právo, holandské finančné právo a transakcie s nehnuteľnosťami.

Či už ste nadnárodná spoločnosť, malý a stredný podnik, začínajúci podnik alebo súkromná osoba, zistíte, že náš prístup zostáva rovnaký: absolútny záväzok byť vždy prístupný a reagovať na vaše potreby. Ponúkame viac než len technickú právnu dokonalosť - dodávame sofistikované, multidisciplinárne riešenia s personalizovanými službami a prístupom.

Advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam

Podnikový právnik

Law & More poskytuje tiež právne služby v oblasti riešenia sporov a sporov spoločnostiam a jednotlivcom. Pred všetkými právnymi postupmi vykonáva vyvážené posudzovanie príležitostí a rizík. Pomáha klientom od počiatočných fáz až po konečnú fázu súdneho konania, pričom svoju prácu zakladá na premyslenej a vyspelej stratégii. Firma tiež pôsobí ako interný právnik pre rôzne holandské a medzinárodné spoločnosti.

Okrem toho má firma odborné znalosti v oblasti zložitých vyjednávacích a mediačných konaní v Holandsku. V neposlednom rade ponúkame našim klientom vnútropodnikové školenia šité na mieru potrebám ich zamestnancov na rôzne právne témy, ktoré sú pre danú spoločnosť dôležité.

Vítame Vás na našej webovej stránke, kde nájdete ďalšie informácie Law & More, Ak máte záujem diskutovať o konkrétnej právnej záležitosti alebo máte otázky týkajúce sa našich služieb, neváhajte nás kontaktovať.

Naša firma je členom siete právnikov LCS so sídlom v Haagu, Bruseli a Valencii.

Čo o nás hovoria klienti

"Law & More drží a udržuje druhú stranu pod tlakom. “

Naša filozofia

Náš multidisciplinárny prístup k holandským právnym, právnym a daňovým poradenským službám je právny, obchodný aj praktický. V prvom rade prenikáme do jadra podnikania a potrieb našich klientov. Na základe predvídania ich požiadaviek sú naši právnici schopní poskytovať profesionálne služby na najvyššej úrovni.

Naša reputácia je založená na hlbokom záväzku riešiť a plniť individuálne požiadavky každého z našich klientov bez ohľadu na to, či ide o nadnárodné spoločnosti, holandské podniky, rozširujúce sa inovatívne podniky alebo súkromné ​​osoby. Usilujeme sa pomáhať našim klientom čo najefektívnejším spôsobom pri dosahovaní ich cieľov, berúc do úvahy často komplexné medzinárodné prostredie, v ktorom pôsobia a rozvíjajú svoje podnikanie.

Naši klienti sú v centre všetkého, čo robíme. Law & More sa preto plne zaviazala k dokonalosti ako nadácie, na ktorej neustále rozvíjame našu profesionálnu dôveryhodnosť a integritu. Od svojho založenia sme sa zaviazali prilákať talentovaných a oddaných právnikov a daňových poradcov, ktorí dosahujú najlepšie výsledky pre našich klientov, ktorých spokojnosť je v popredí toho, kým sme a čo robíme.

Články

Naša filozofia

Z historického hľadiska bolo Holandsko vždy veľmi atraktívnou jurisdikciou na štruktúrovanie svojich aktivít na úrovni EÚ a na celom svete od investovania, rozvoja a podnikania. Holandsko nepretržite čerpá veľké množstvo technologických a sofistikovaných nadnárodných spoločností, ako aj „občanov sveta“.

Naše Firemný klient prax sa zameriava na širokú škálu medzinárodne aktívnych spoločností, ako sú verejné a súkromné ​​spoločnosti so sídlom v Holandsku a cezhraničné spoločnosti.

 Súkromní klienti prax v Law & More Zameriava sa na pomoc jednotlivcom a medzinárodným rodinám, ktoré štruktúrujú svoje obchodné činnosti podľa holandskej jurisdikcie. Naši medzinárodní klienti pochádzajú z rôznych krajín a prostredí. Sú to úspešní podnikatelia, vysokokvalifikovaní vysťahovalci a ďalšie osobnosti, ktoré majú záujmy a majetok v rôznych jurisdikciách.

Naši firemní a súkromní klienti vždy dostávajú rovnako vysokú kvalitu prispôsobených, špecializovaných a dôverných právnych služieb osobitne navrhnutých tak, aby vyhovovali ich konkrétnym požiadavkám a potrebám.

Riadiaci partner / advokát

Advokát
Právne poradenstvo

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More