naši klienti

Z historického hľadiska bolo Holandsko vždy veľmi atraktívnou jurisdikciou na štruktúrovanie svojich aktivít na úrovni EÚ a na celom svete od investovania, rozvoja a podnikania. Holandsko nepretržite čerpá veľké množstvo technologických a sofistikovaných nadnárodných spoločností, ako aj „občanov sveta“.

náš Firemný klient prax sa zameriava na širokú škálu medzinárodne aktívnych spoločností, ako sú verejné a súkromné ​​spoločnosti so sídlom v Holandsku a cezhraničné spoločnosti.

و Súkromní klienti Spoločnosť Law & More sa zameriava na pomoc jednotlivcom a medzinárodným rodinám, ktoré štruktúrujú svoje obchodné činnosti podľa holandskej jurisdikcie. Naši medzinárodní klienti pochádzajú z rôznych krajín a prostredí. Sú to úspešní podnikatelia, vysokokvalifikovaní vysťahovalci a iné osobnosti so záujmami a majetkom v rôznych jurisdikciách.

Naši firemní a súkromní klienti vždy dostávajú rovnako vysokú kvalitu prispôsobených, špecializovaných a dôverných právnych služieb osobitne navrhnutých tak, aby vyhovovali ich konkrétnym požiadavkám a potrebám.