POTREBUJETE OBCHODNÉHO PRÁVNIKA?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Osobný prístup

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Obchodný právnik

Chcete založiť podnik? Alebo už ste podnikateľ? Ak áno, budete sa bezpochyby musieť zaoberať obchodným právom. Už v momente založenia podniku sa budete musieť vysporiadať s otázkou, ktorá forma spoločnosti je najvhodnejšia. Musia sa tiež vypracovať všetky druhy dohôd. V priebehu rokov sa môže v spoločnosti veľa zmeniť. Formulár spoločnosti už nemusí byť vhodný. Medzi akcionármi alebo medzi pridruženými spoločnosťami môžu vzniknúť konflikty. Alebo možno váš podnik už nemá dostatok likvidných aktív. Law & More je špecialistom v oblasti holandského obchodného práva. Od momentu založenia až po likvidáciu spoločnosti vám vieme poskytnúť právne a daňové poradenstvo.

Rýchla ponuka

Právo právnických osôb

Sme na Law & More vám môže pomôcť pri výbere správneho formulára spoločnosti. Je možné rozlišovať medzi formami s právnou subjektivitou a formami bez právnej subjektivity. Ak má podnik právnu subjektivitu, môže sa zúčastňovať na právnych transakciách rovnako ako fyzické osoby. V takom prípade je vaša spoločnosť schopná uzatvárať dohody, mať majetok a dlhy a môže byť braná na zodpovednosť.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

RIADIACI PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Naši právnici sú pre vás pripravení

Law and More

Právna podpora šitá na mieru

Každý podnik je jedinečný. Preto dostanete právne poradenstvo, ktoré sa priamo týka vášho podnikania.

Law and More

Môžeme za vás viesť súdny spor

Ak by k tomu došlo, môžeme za vás viesť aj súdny spor. Pre podmienky nás kontaktujte.

Law and More

Sme váš sparing partner

Sadneme si s vami, aby sme navrhli stratégiu.

Law and More

Posudzovanie dohôd

Naši podnikoví právnici môžu zmluvy posúdiť a poradiť v súvislosti s nimi.

"Law & More Právnici
sú zapojení a vedia sa vcítiť
s problémom klienta“

Riadenie spoločnosti

Ak chcete založiť spoločnosť, musíte si zvoliť formu spoločnosti. Aká právna forma je vhodná, závisí od rôznych faktorov, ako sú napríklad požiadavky na založenie spoločnosti, právna subjektivita, spoločná a nerozdielna zodpovednosť a prípadne prevoditeľnosť akcií. A čo ak chce jeden zo spoločníkov (VOF) opustiť spoločnosť? A čo Flex-BV? Tieto subjekty sa riadia právom obchodných spoločností. Mnoho vecí je možné dohodnúť zmluvne vopred. Preto je vhodné pred založením spoločnosti zapojiť služby podnikového právnika.

Spolupráca

Máte ako spoločnosť v úmysle spolupracovať s inými spoločnosťami s cieľom udržať si svoje postavenie na trhu? Alebo naopak, s plánom vstúpiť na nový trh? Ak chcete vytvoriť strategickú alianciu, môžeme vám poradiť o rizikách a výhodách. Ďalej môžeme spoločne zistiť, ktoré formy spolupráce sú vhodné.

Čo o nás hovoria klienti

Naši obchodní právnici sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

obchodné právoFúzie a akvizície

Máte v úmysle zlúčiť svoju spoločnosť s inou, pretože chcete napríklad stimulovať rast? Potom existujú tri typy fúzií: fúzia spoločností, fúzie akcií a právne fúzie. To, čo je pre vašu spoločnosť najvhodnejšie, závisí od konkrétnej situácie. Law & More Advokáti vám môžu poradiť v tejto veci.

Niekedy by vás mohla zaujímať iná spoločnosť. Môže vám ponúknuť, aby ste mu predali svoje podnikanie. Ak sa snažíte prijať túto žiadosť, môžeme vám vopred poradiť. Môžeme tiež vyjednávať za vás.

Ak spoločnosť nechce predať svoje akcie a ak nadobúdateľ pristúpi k akcionárom, hovoríme o nepriateľskom prevzatí. Vieme, ako chrániť vašu spoločnosť v podobných situáciách, a môžeme vám pomôcť s právnym poradenstvom.

Okrem toho je nevyhnutné, aby ste vykonali povinnú starostlivosť, najmä ak ako spoločnosť kupujete inú spoločnosť. Chcete všetky informácie potrebné na to, aby ste si dôkladne vybrali fúziu alebo akvizíciu.

Advokáti z oblasti práva obchodných spoločností Law & More vám poskytne dôkladnú právnu konzultáciu o vašej spoločnosti. Zákon prevádzame do praktických pojmov, aby ste z našej rady mohli mať skutočný úžitok. V skratke, Law & More vám môže poskytnúť právnu pomoc v týchto veciach:

  • založenie spoločnosti
  • financovať
  • spolupráce medzi spoločnosťami
  • fúzie a akvizície
  • vyjednávanie a súdne spory, pokiaľ ide o konflikty medzi akcionármi a/alebo spoločníkmi
  • zodpovednosť riaditeľov

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More