NADÁCIA FILANTROPIE A CHARITY

ŽIADOSŤ O PRÁVNU PODPORU

Poradenstvo pre rodinnú kanceláriu

Medzi našich klientov patria holandské a medzinárodné obchodné rodiny, ktoré vo svojich odvetviach dosiahli značný úspech. Takéto rodiny už často vytvorili a založili, alebo plánujú tak urobiť, holandskú kanceláriu s jedným alebo viacerými rodinami, ktorá štruktúruje ich činnosti a investície jasným a zvládnuteľným spôsobom.

Law & More pomáha klientom a rodinným kanceláriám s prispôsobenými právnymi službami. Kombinujeme naše znalosti a skúsenosti ako holandskí súkromní právnici a daňoví poradcovia v oblasti holandského daňového a majetkového plánovania, holandského dodržiavania daní, holandských nehnuteľností a nástupníctva. Takáto pomoc sa poskytuje prostredníctvom spolupráce s odborníkmi v oblasti riadenia investícií, finančného plánovania a účtovníctva, ktoré už často danej rodine pomáhajú. Naše skúsenosti siahajú od záležitostí týkajúcich sa štruktúry rodinných kancelárií, riadenia rodiny, dedenia a riešenia sporov v Holandsku.

Spolupracujeme s odborníkmi v príbuzných oblastiach odbornosti, s ktorými sa spájame s naším úsilím o poskytovanie vzájomne prepojeného prístupu k rôznym právnym a nelegálnym záležitostiam, s ktorými sa stretávajú holandské a medzinárodné obchodné rodiny a ich kancelárie.

Pomáhame klientom pri zakladaní rodinných kancelárií v Holandsku. Ďalej spolupracujeme s medzinárodnými rodinnými úradmi na sofistikovaných celosvetových projektoch reštrukturalizácie rodinných majetkov a firiem. Nakoniec preveríme fungovanie a štruktúru zavedených rodinných kancelárií, ktoré hľadajú poradenstvo pri rozširovaní a zlepšovaní rozsahu poskytovaných služieb.

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

„Chcel som mať právnika, ktorý je pre mňa vždy pripravený, dokonca aj cez víkendy.“

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl