POTREBUJETE PRÁVNIKA DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Osobný prístup

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Právnik duševného vlastníctva

Zákon o duševnom vlastníctve ponúka príležitosť chrániť vaše vyvinuté nápady a tvorivé koncepty, aby sa zabránilo používaniu vašej práce inými ľuďmi. To znamená, že vaše výtvory sa môžu používať iba so súhlasom používateľa. Je to dôležité najmä v našej rýchlo sa meniacej a inovatívnej spoločnosti.

Rýchla ponuka

Chceli by ste sa dozvedieť viac o zákone o duševnom vlastníctve? Špecialisti na Law & More vám môže poskytnúť právnu pomoc, ak chcete chrániť svoje nápady alebo výtvory. Ak nás budete kontaktovať, pomôžeme vám s registráciou duševného vlastníctva a budeme konať vo vašom mene proti všetkým porušovateľom. Naše skúsenosti v oblasti práva duševného vlastníctva sú:

  • Autorské práva;
  • ochranné známky;
  • Patenty a patenty;
  • Obchodné názvy.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

RIADIACI PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Práva duševného vlastníctva

Autor práv

Autor práv

Ste vlastníkom knihy, filmu, hudby, maľby, fotografie alebo sochy? Kontaktujte nás.

Registrácia ochrannej známky

Registrácia ochrannej známky

Chcete zaregistrovať svoj produkt alebo službu? Môžeme vám pomôcť.

Požiadajte o patentový obrázok

Prihláste sa na patent

Ste majiteľom nejakého vynálezu? Usporiadajte patent.

Obchodné názvy

Obchodné názvy

Pomôžeme vám zaregistrovať vaše obchodné meno.

"Law & More Právnici
sú zapojení a vedia sa vcítiť
s problémom klienta“

Duševné vlastníctvo

Ak ste vynálezcom, dizajnérom, vývojárom alebo autorom, môžete svoju prácu chrániť prostredníctvom zákona o duševnom vlastníctve. Zákon o duševnom vlastníctve zaručuje, že ostatní nebudú môcť používať vaše výtvory, pokiaľ na to nedáte povolenie. To vám dáva možnosť získať späť svoje investície do vývoja produktu. Na získanie ochrany je dôležité, aby ste mali podrobný nápad. Samotný nápad nestačí, pretože sa dá vypracovať niekoľkými spôsobmi. Ak máte rozvinutý nápad, naši právnici môžu zaznamenávať vaše duševné vlastníctvo rôznymi spôsobmi. Existujú rôzne druhy právnych predpisov o duševnom vlastníctve, ktoré je možné používať samostatne alebo v kombinácii.

Čo o nás hovoria klienti

Naši právnici v oblasti duševného vlastníctva sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

Rôzne vlastnícke práva

Existujú rôzne druhy zákonov o duševnom vlastníctve, ktorých povaha, rozsah a trvanie sa líši od jedného práva k druhému. Niekedy je možné súčasne zaregistrovať niekoľko práv duševného vlastníctva. Law & MoreMedzi odborné znalosti v oblasti práva duševného vlastníctva patrí autorské právo, právo ochranných známok, patenty a patenty a obchodné názvy. Kontaktovaním Law & More môžete sa opýtať na možnosti.

copyright

Autorské práva chránia diela autora a dávajú mu právo publikovať, reprodukovať a chrániť jeho diela pred zneužitím tretími stranami. Pojem „dielo“ zahŕňa knihy, filmy, hudbu, obrazy, fotografie a sochy. Aj keď nie je potrebné žiadať o autorské práva, pretože sa vyskytujú automaticky pri vytvorení diela, je vhodné nechať si autorské práva zaznamenať. S cieľom ustanoviť právo môžete vždy dokázať, že dielo existovalo k určitému dátumu. Prajete si zaregistrovať svoje autorské práva a chrániť svoje dielo pred osobami, ktoré porušujú vaše autorské práva? Kontaktujte právnikov na čísle Law & More.

Ochranné známky

Zákon o ochranných známkach umožňuje zaregistrovať vašu ochrannú známku, takže nikto nemôže používať vaše meno bez vášho súhlasu. Právo na ochrannú známku je potvrdené, iba ak zaregistrujete ochrannú známku v registri ochranných známok. Law & Moreprávnici vám s tým radi pomôžu. Ak bola vaša ochranná známka zaregistrovaná a použitá bez vášho súhlasu, jedná sa o porušenie ochrannej známky. Váš Law & More právnik vám potom bude môcť pomôcť podniknúť kroky proti porušovateľom.

Patenty a patenty

Po vytvorení vynálezu, technického produktu alebo postupu môžete požiadať o patent. Patent zaručuje, že máte výhradné právo na váš vynález, produkt alebo postup. Ak chcete požiadať o patent, musíte splniť štyri požiadavky:

  • Musí to byť vynález;
  • Vynález musí byť nový;
  • Musí tam byť invenčný krok. To znamená, že váš vynález musí byť inovatívny a nie len malým vylepšením existujúceho produktu;
  • Váš vynález musí byť priemyselne využiteľný.

Law & More skontroluje, či spĺňate všetky požiadavky a pomáha vám požiadať o patent.

Obchodné názvy

Obchodné meno je názov, pod ktorým je spoločnosť založená. Obchodné meno môže byť rovnaké ako obchodné meno, ale nie vždy to tak je. Obchodné názvy je možné chrániť ich zaregistrovaním v Obchodnej komore. Súťažiaci nemôžu používať svoje obchodné meno. Obchodné názvy, ktoré sú mätúce podobné vášmu obchodnému menu, nie sú tiež povolené. Táto ochrana je však regionálne viazaná. Spoločnosti v inom regióne môžu používať podobný alebo rovnaký názov. Obchodnému názvu však môže byť poskytnutá mimoriadna ochrana aj jeho registráciou ako ochrannej známky. Právnici na Law & More radi vám poradíme o možnostiach.

Hľadáte právnika v oblasti duševného vlastníctva? Prosím kontaktujte Law & More, Môžeme vám pomôcť určiť vaše práva a podporiť vás v prípade porušenia vašich práv.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More