Ako podnikateľ sa budete musieť nevyhnutne zaoberať všetkými druhmi právnych otázok. Naši právnici z oblasti práva obchodných spoločností majú špecializovaný názor a môžu vám poradiť a pomôcť v záležitostiach týkajúcich sa podnikania.

POTREBA SPOLOČNÉHO PRÁVOMOCI?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

Právo obchodných spoločností

Ako podnikateľ sa budete musieť nevyhnutne zaoberať všetkými druhmi právnych otázok. Naši právnici z oblasti práva obchodných spoločností majú špecializovaný názor a môžu vám poradiť a pomôcť v záležitostiach týkajúcich sa podnikania. Do úvahy by sa mohli vziať tieto témy:

• založenie právnickej osoby;
• pomoc pri riadení spoločností;
• možné fúzie a akvizície;
• vykonávanie povinnej starostlivosti;
• vypracovanie a vyhodnotenie dohôd;
• daňové aspekty v rámci spoločnosti.

Okrem podnikových právnych služieb poskytuje spoločnosť Law & More aj všetky služby, ktoré by ste od advokátskej kancelárie očakávali. V prípade potreby sme váš sparring partner, ktorý v prípade potreby poskytuje právne poradenstvo a v prípade potreby súdne spory.

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Naši právnici sú pre vás pripravení

Podnikový právnik

Podnikový právnik

Každá spoločnosť je jedinečná. Z tohto dôvodu dostanete právne poradenstvo, ktoré je priamo relevantné pre vašu spoločnosť

Oznámenie o zlyhaní

Oznámenie o zlyhaní

Neplní niekto svoje dohody? Môžeme posielať pripomenutia a súdne spory

Due dilligence

Due dilligence

Dobré vyšetrenie povinnej starostlivosti poskytuje istotu. Pomôžeme vám

Akcionárska dohoda

Akcionárska dohoda

Chceli by ste pre svojich akcionárov okrem svojich stanov vytvoriť osobitné pravidlá? Požiadajte nás o právnu pomoc

„Zákon a ďalšie sú zapojené

a môžu sa vcítiť

s problémami svojich klientov “

Právna podpora šitá na mieru

Podnikanie je často vecou načasovania. Preto je dôležité počítať s rýchlou právnou podporou. Špecialisti v oblasti Law & More poskytujú právnu podporu právnikovi v oblasti práva obchodných spoločností a zároveň disponujú odbornými znalosťami a know-how právnika. Môžete sa obrátiť na našu kanceláriu, aby ste doplnili svoj tím interných právnikov, môžeme pre vás vykonávať úlohy ako stály interný právnik alebo môžete požiadať zamestnanca spoločnosti Law & More o projekt, otvorené pracovné miesto alebo dlhú dobu - neprítomnosť interného právnika. To umožňuje spoločnosti Law & More poskytovať právnu podporu šitú na mieru.

Právny poradca

Nielenže včas identifikujeme prípady, ale poskytujeme aj všetky potrebné dohody. Týmto sa v budúcnosti zabráni problémom a zníži sa pravdepodobnosť zdĺhavých postupov na minimum. Ak sa ukáže, že postup je nevyhnutný, máme interné vedomosti, ktoré vám pomôžu. Ako podnikateľ sa potom môžete plne zamerať na podnikanie. Spolu s vami analyzujeme situáciu a určíme taktiku. Máte záujem o služby právnika spoločnosti? Potom sa spojte s právnikmi právnických osôb v spoločnosti Law & More.

Chcete vedieť, čo pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene môže urobiť Law & More?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:

Pán. Tom Meevis, advokát a ďalšie - [Email protected]
Pán. Maxim Hodak, advokát na & Viac - [Email protected]