Pre každého je rozvod veľkou udalosťou. To je dôvod, prečo sú naši právnici pri rozvode k vašim službám s osobným poradenstvom. Prvým krokom pri rozvode je privolať právnika na rozvod. Rozvod vyhlási sudca a žiadosť o rozvod môže podať na súd iba právnik.

POTREBA POMOCI S VAŠOU ODDELENÍM?
PROSÍM KONTAKTUJTE NAŠICH PRÁVNYCH PREDPISOV

Rozvodové právo

Pre každého je rozvod veľkou udalosťou. To je dôvod, prečo sú naši právnici pri rozvode k vašim službám s osobným poradenstvom.

Prvým krokom pri rozvode je privolať právnika na rozvod. Rozvod vyhlási sudca a žiadosť o rozvod môže podať na súd iba právnik. Rozvodové konanie má rôzne právne aspekty, o ktorých sudca vynesie rozsudok. Príklady týchto právnych aspektov sú:

• Ako sa distribuujú vaše spoločné aktíva?
• Má váš bývalý partner nárok na časť vášho dôchodku?
• A čo daňové dôsledky vášho rozvodu?
• Má váš partner nárok na výživné partnera?
• Ak áno, aké je výživné za mesiac?
• A ak máte deti, ako sa riešia záležitosti týkajúce sa detí?
• Ako je zabezpečená podpora dieťaťa?

Naši rozvodoví právnici vás podporujú

Existuje niekoľko aspektov urovnania rozvodu. Rozvodový právnik zo spoločnosti Law & More vám môže pomôcť a pomôže pri čo najskoršom usporiadaní týchto aspektov. Naši právnici sa špecializujú na oblasť rodinného práva. Ste zvedaví, čo pre vás môžeme urobiť? Potom sa obráťte na zákon a ďalšie informácie.

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Potrebujete rozvodového právnika?

Podpora dieťaťa

Podpora dieťaťa

Rozvod má veľký vplyv na deti. Preto prikladáme veľký význam záujmom vašich detí

Žiadosť o rozvod

Žiadosť o rozvod

Máme osobný prístup a spolu s vami spolupracujeme na dosiahnutí vhodného riešenia

Partnerské výživné

Partnerské výživné

Chystáte sa zaplatiť alebo dostať výživné? A koľko? Sprievodujeme a pomáhame vám s tým

Žiť samostatne

Žiť samostatne

Chcete žiť oddelene? Pomôžeme vám

„Právo a viac právnikov

sú zapojené a

môžu vcítiť do

problém klienta"

Naši rozvodoví právnici majú osobný prístup a budú s vami spolupracovať pri hľadaní vhodných riešení pre budúcnosť. Pozeráme sa na všetky právne aspekty a snažíme sa pre vás dosiahnuť najlepší možný výsledok.

Témy, ktoré vám môžeme pomôcť, sú:

• Zmluva o rozvode;
• rodičovský plán;
• Predmanželská dohoda;
• rozdelenie spoločného majetku;
• výživné pre deti;
• partnerské výživné;
• práva detí na prístup;
• Dôchodok;
• Dlhy;
• Fiškálne následky.

Stretnutie s právnikom na rozvod? Takto sa pripravujete!

Vy a váš partner ste sa rozhodli. Rozvádzaš sa. Čo ďalej? Prvým dôležitým krokom po tomto ďalekosiahlom rozhodnutí je odvolanie právnika na rozvod. Koniec koncov, keď sa rozvod vyrieši, nevzniknú len rôzne praktické, ale aj právne otázky: Čo sa stane napríklad s vašim spoločným domom a odpočinkom hypotéky? Ako bude zabezpečené rozdelenie vašich sporiacich a bankových účtov? A kto sa bude starať o každodennú alebo finančnú starostlivosť o vaše deti? Aby ste vám mohli čo najviac pomôcť pri vybavovaní a zaznamenávaní všetkých právnych otázok týkajúcich sa rozvodu, je dôležité, aby váš právnik rozvodu mal všetky potrebné informácie a dokumentáciu.

Informácie o menovaní

Pri príprave na stretnutie s právnikom o rozvode je dôležité, aby ste sa so svojím bývalým partnerom prediskutovali niekoľko dôležitých otázok. Ako vidíte budúcnosť po rozvode, pokiaľ ide o váš spoločný dom, finančnú situáciu a možné deti? Ak už pred dohodnutím dôjde k dohode, napríklad v súvislosti s domom alebo dennou starostlivosťou a kontaktom s vašimi deťmi, môže spoločný rozvodový právnik tieto dohody ľahko a rýchlo zaznamenať do rozvodovej dohody a rodičovského plánu.

Nie je možné prediskutovať a dohodnúť sa s bývalým partnerom? Potom môžete zavolať svojho právneho zástupcu pre rozvod, ktorý sa bude usilovať dosiahnuť čo najlepší výsledok pre vás. V takom prípade je stále vhodné, aby ste sa pri príprave na stretnutie s právnikom na rozvod položili otázky, ktoré dôležité otázky by ste chceli vyriešiť a akým spôsobom. Chcete napríklad naďalej žiť v dome a starať sa o svoje deti každý deň? V takom prípade vám rozvodový právnik môže presne povedať, čo je možné a malo by sa dohodnúť a ako tieto dohody realizovať.

Naši rozvodoví právnici vás podporujú

Ktoré dokumenty by som mal priniesť?

Je dôležité zhromaždiť niektoré dôležité dokumenty a priviesť ich k schôdzke s právnikom na rozvod. Najprv musíte priniesť svoju manželskú knihu alebo dohodu o spolužití a prípadne listinu s predmanželskou dohodou. Táto dokumentácia poskytuje právnikovi prehľad o vašom právnom postavení a vašich bývalých partneroch a vytvára východiskový bod pre ďalšie dohody. Máte spolu so svojím bývalým partnerom (prenajatý) dom? Ak áno, budete musieť na stretnutie vziať so sebou aj hypotéku alebo nájomnú zmluvu. Vaša finančná situácia je relevantná aj v súvislosti s rozvodom. Svojmu právnemu zástupcovi pre rozvod môžete poskytnúť prehľad svojich bankových účtov a / alebo sporiacich účtov, ročných výkazov a posledných troch daňových priznaní. Nakoniec sú tiež dôležité informácie o vašich dôchodkoch, poisteniach a prípadných dlhoch, ktoré ste prípadne zadali.

Rozvod a deti

Ak ide o deti, je dôležité brať do úvahy aj ich potreby. Zabezpečujeme, aby sa tieto potreby v nariadení v čo najväčšej miere zohľadnili. Naši právnici na rozvod môžu spolu s vami zostaviť plán rodičovstva, v ktorom sa určí rozdelenie starostlivosti o vaše deti po rozvode. Môžeme tiež vypočítať sumu detského výživného, ​​ktoré sa má zaplatiť alebo prijať.

Už ste sa rozviedli a máte konflikt napríklad v súvislosti s dodržiavaním výživného partnera alebo dieťaťa? Alebo máte dôvod sa domnievať, že váš bývalý partner má teraz dostatok finančných zdrojov na to, aby sa sám o seba postaral? V týchto prípadoch vám môžu naši právni poradcovia pre rozvod tiež poskytnúť právnu pomoc.

Vlastná spoločnosť a rozvod

Máte vlastnú spoločnosť a rozvádzate sa? Potom musíte vziať do úvahy ďalšie aspekty. Otázky, ktoré spolu s vami budú analyzovať naši právnici na rozvod, zahŕňajú:

• Máte akcie?
• Patria tieto akcie do majetkovej komunity?
• Čo sa stane s vašou vlastnou spoločnosťou?
• Aké sú dôsledky oddelenia pre vašu spoločnosť?
• Aké sú daňové dôsledky?

Naši rozvodoví právnici sú oboznámení s rodinným právom aj s podnikateľským know-how, a preto sú v ideálnom prípade pripravení poskytnúť vám v týchto prípadoch právnu a daňovú pomoc. Potrebujete právnika na rozvod? Kontaktujte zákon a ďalšie.

Osobný prístup a vedenie

Aj keď odporúčame určitú prípravu pred konzultáciou s právnym zástupcom pre rozvod, v spoločnosti Law & More chápeme, že rozvod je ďalekosiahlou udalosťou vo vašom živote a že pravdepodobne nebudete schopní predvídať a konkretizovať svoju budúcnosť bezprostredne po rozvode. Z tohto dôvodu majú rozvodoví právnici spoločnosti Law & More osobný prístup a spolu s vami a prípadne s vaším bývalým partnerom určíme vašu právnu situáciu počas rozhovoru na základe dokumentácie. Zmapujeme vašu víziu a vaše želania do budúcnosti. Advokáti Law & More o rozvode sú odborníkmi v oblasti práva osôb a rodinného práva a sú radi, že vás môžu prípadne spolu so svojím partnerom sprevádzať procesom rozvodu.

Chcete vedieť, čo pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene môže urobiť Law & More?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:

Pán. Tom Meevis, advokát a ďalšie - [Email protected]
Pán. Maxim Hodak, advokát na & Viac - [Email protected]