OTÁZKY TÝKAJÚCE SA VAŠEJ PRÁVNEJ POZÍCIE?
DO PRÍPADU SKENUJTE TERAZ!

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Dobrá a rýchla komunikácia

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Skenovanie prípadu

Ste súkromná osoba? Potrebujete právnu radu a chceli by ste získať jasný prehľad o svojom právnom postavení? Potom ste na správnom mieste. Law & More ponúka možnosť právneho poradenstva prostredníctvom Case Scan. Toto je vyšetrovanie v súvislosti s otázkou, ktorú ste nám položili. Objasňuje, čo už bolo dohodnuté alebo čo ešte musí zostať, kde sú zaujímavé miesta a aké riešenia sú možné. Každá úloha je samostatná a má vhodný prístup. Je veľmi prospešné, aby ste svoje právne postavenie preskúmali odborníkom.

Ako to funguje?

Žiadosť o vyšetrenie prípadu odošlete pomocou formulára online žiadosti. Po prijatí žiadosti vás budeme telefonicky kontaktovať. Po vzájomnej dohode a podpísaní zmluvy o postúpení začneme s Case Scan. Na základe relevantných skutočností a právnych zdrojov bude právna situácia a riziká riadne analyzované. Po analýze formulujeme písomnú radu, v ktorej naše úvahy poskytujú prehľad o tom, ako bola táto rada vytvorená. Tým sa diskutuje o možnostiach a hodnotí sa miera úspešnosti. Výsledok prípadového skenovania má za následok správu 2 až 4 strany. Táto rada je napísaná zrozumiteľným jazykom, je prakticky uskutočniteľná a priamo použiteľná. Na základe prípadovej kontroly môžete určiť, ktoré akcie chcete podniknúť a aké riziká chcete čo najviac vylúčiť alebo obmedziť.

Law & More nie je povinný vyhovieť žiadosti o vyšetrenie prípadu. V niektorých situáciách môžeme odmietnuť vykonať prípadové skenovanie, napríklad ak to nespadá do rozsahu našich služieb.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

RIADIACI PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Plán krok za krokom: skenovanie do jedného týždňa

Law and More

Prijatie úlohy

Po súpise vás budeme kontaktovať telefonicky. Na skenovaní začneme pracovať dohodou. Law & More nie je povinná vyhovieť každej žiadosti o Skenovanie prípadu.

Law and More

Analyzovať

Situácia bude zmapovaná na základe relevantných faktov a právnych zdrojov a dostanete poradenskú správu.

Law and More

Poradná správa

Váš právny postoj je spracovaný s jasnými argumentmi prostredníctvom poradenskej správy. Táto rada je praktická a okamžite použiteľná.

Law and More

Následné činnosti

Na základe skenovania môžete určiť, ktoré akcie chcete vykonať. Môžeme vás tiež viesť v ďalšom procese.

"Kontakt s." Law & More bol od začiatku mimoriadne pozitívny a veľmi profesionálny “

Cena

Case Scan má pevnú sadzbu, jasný návrh a potvrdenie objednávky. Presne viete cenu aktivít, ktoré Law & More účinkuje za vás. Poplatok za Case Scan je 750 EUR za hodinu bez 21% DPH.

Vezmite prosím na vedomie! Law & More nie je členom Rady pre právnu pomoc, to znamená, že nemáte možnosť získať dotovanú právnu pomoc.

Za zložitejšie alebo rozsiahlejšie skenovanie sa účtuje dodatočný poplatok. Sadzba bude s vami samozrejme dohodnutá vopred.

Čo o nás hovoria klienti

Naši právnici sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

Ďalši krok

Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri uplatňovaní rady a pomôžeme vám prijať potrebné opatrenia. V dôsledku skenovania prípadov samozrejme nie ste povinní podniknúť ďalší krok. Možné následné činnosti vyplývajúce z prípadového skenovania budú, ak si budete želať, stanovené v postupnom priradení.

Konečne

Upozorňujeme, že funkcia Case Scan slúži iba na informačné účely, z čoho nemožno žiadať žiadne práva. Na naše služby sa vzťahujú naše všeobecné obchodné podmienky.

Ak ste podnikateľ a máte právny problém, radi vám pomôžeme v inej forme služby. Máte nejaké otázky? Kontaktujte právnikov spoločnosti Law & More.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More