Dane v Holandsku sa týkajú každého, kto žije alebo obchoduje s Holandskom. Holandsko aj európske krajiny (EÚ) majú komplikované daňové systémy pozostávajúce z náročných právnych predpisov a medzinárodných zmlúv. Napríklad holandský daňový systém pozná veľa rôznych druhov zákonov a daní, napríklad daň z príjmu, daň z príjmu, daň z obratu a daň z príjmu právnických osôb. Všetky uvedené systémy, nariadenia a zmluvy by navyše mohli mať vplyv na holandský daňový systém.

PLÁNOVANIE MEDZINÁRODNÝCH A NÁRODNÝCH DAŇOV
KONTAKT LAW & MORE

Daňový právnik

Dane v Holandsku sa týkajú každého, kto žije alebo obchoduje s Holandskom.

Holandsko aj európske krajiny (EÚ) majú komplikované daňové systémy pozostávajúce z náročných právnych predpisov a medzinárodných zmlúv. Napríklad holandský daňový systém pozná veľa rôznych druhov zákonov a daní, napríklad daň z príjmu, daň z príjmu, daň z obratu a daň z príjmu právnických osôb. Všetky uvedené systémy, nariadenia a zmluvy by navyše mohli mať vplyv na holandský daňový systém.

Pred začatím podnikania v Holandsku by mal byť každý podnikateľ informovaný o holandských daňových aspektoch a holandských daňových sadzbách. Je to umenie optimálne využívať daňové predpisy na zníženie tlaku holandského zdanenia na minimum.

Čo môže Law & More pomôcť ti?

Law & More daňoví poradcovia pomáhajú rozvíjať správnu podnikovú štruktúru s cieľom optimálne využívať holandské daňové výhody. Holandsko poskytuje zvýhodnené daňové režimy pre nadnárodné spoločnosti so zahraničnými dcérskymi spoločnosťami. Nahradenie výroby do iných krajín môže viesť k daňovým výhodám. Dvojité zdanenie môže byť obmedzené z dôvodu mnohých daňových zmlúv, ktoré Holandsko uzavrelo. V mnohých prípadoch sa možno vyhnúť aj holandským dovozným clám.

Law & More, v spolupráci so svojimi daňovými poradcami a so svojimi klientmi skúma možnosti, ktoré poskytujú holandské právne predpisy a daňové zákony EÚ. V prípade potreby budeme spolupracovať so spoľahlivými daňovými poradcami a registrovanými účtovníkmi v Holandsku aj v iných jurisdikciách, aby sme našim holandským a medzinárodným klientom poskytli čo najlepšie poradenstvo a riešenie.

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

 Zavolajte na +31 40 369 06 80

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.