Daňový právnik

Dane v Holandsku sa týkajú každého, kto žije alebo obchoduje s Holandskom.

Holandsko aj európske krajiny (EÚ) majú komplikované daňové systémy pozostávajúce z náročných právnych predpisov a medzinárodných zmlúv. Napríklad holandský daňový systém pozná veľa rôznych druhov zákonov a daní, napríklad daň z príjmu, daň z príjmu, daň z obratu a daň z príjmu právnických osôb. Všetky uvedené systémy, nariadenia a zmluvy by navyše mohli mať vplyv na holandský daňový systém.

Pred začatím podnikania v Holandsku by mal byť každý podnikateľ informovaný o holandských daňových aspektoch a holandských daňových sadzbách. Je to umenie optimálne využívať daňové predpisy na zníženie tlaku holandského zdanenia na minimum.

Čo môže Law & More pomôcť ti?              

Law & More daňoví poradcovia pomáhajú rozvíjať správnu podnikovú štruktúru s cieľom optimálne využívať holandské daňové výhody. Holandsko poskytuje zvýhodnené daňové režimy pre nadnárodné spoločnosti so zahraničnými dcérskymi spoločnosťami. Nahradenie výroby do iných krajín môže viesť k daňovým výhodám. Dvojité zdanenie môže byť obmedzené z dôvodu mnohých daňových zmlúv, ktoré Holandsko uzavrelo. V mnohých prípadoch sa možno vyhnúť aj holandským dovozným clám.

Law & More, v spolupráci so svojimi daňovými poradcami a so svojimi klientmi skúma možnosti, ktoré poskytujú holandské právne predpisy a daňové zákony EÚ. V prípade potreby budeme spolupracovať so spoľahlivými daňovými poradcami a registrovanými účtovníkmi v Holandsku aj v iných jurisdikciách, aby sme našim holandským a medzinárodným klientom poskytli čo najlepšie poradenstvo a riešenie.

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Kontakt

Máte otázky týkajúce sa daňového práva? Neváhajte a kontaktujte mr. Tom Meevis, právnik v spoločnosti Law & More prostredníctvom tom.meevis@lawandmore.nl alebo mr. Maxim Hodak, právnik na Law & More cez maxim.hodak@lawandmore.nl, alebo zavolajte na +31 40-3690680.

zdieľam