Chceli by sme sa vám poďakovať za výber Law & More, Sme multidisciplinárna právnická kancelária a daňové poradenstvo s kanceláriami v Eindhovene a Amsterdame. Čo robí Law & More Jedinečné je, že kombinujeme osobný dotyk malého butikového obchodu s úrovňou znalostí veľkej právnickej firmy. Máme niekoľko oblastí odborných znalostí. Ste zvedaví, ktoré z nich? Prezrite si našu stránku odborných znalostí. 

ĎAKUJEME ZA KONTAKTOVANIE LAW & MORE

Akonáhle to bude možné, pošleme vám odpoveď

KDE SI VYBRAŤ LAW & MORE

MOŽNOSŤ VÝSLEDKOV PRACOVNÝCH PRÁVNYCH PREDPISOV

Law & More je dynamická multidisciplinárna holandská právnická firma a daňové poradenstvo so špecializáciou na holandské podnikové, obchodné a daňové právo so sídlom v Eindhovene a Amsterdame.

So svojím podnikovým a daňovým pozadím Law & More kombinuje know-how veľkej korporátnej a daňovej poradenskej spoločnosti s dôrazom na detail a prispôsobené služby, ktoré by ste očakávali od butikovej firmy. Sme skutočne medzinárodní, pokiaľ ide o rozsah a povahu našich služieb, a pracujeme pre celý rad sofistikovaných holandských a medzinárodných klientov, od spoločností a inštitúcií až po jednotlivcov.

Law & More má k dispozícii špecializovaný tím viacjazyčných právnikov a daňových poradcov s dôkladnými znalosťami v oblasti holandského zmluvného práva, holandského práva obchodných spoločností, holandského daňového práva, holandského pracovného práva a medzinárodného majetkového práva. Firma sa tiež špecializuje na daňovo efektívne štruktúrovanie aktív a činností, holandské energetické právo, holandské finančné právo a transakcie s nehnuteľnosťami.

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Maxim Hodak

Maxim Hodak

Partner / advokát

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

Yara Knoops-photo-500-567

Yara Knoops

Právny poradca

ATTORNEYS A DAŇOVÉ PORADENSTVO

 

Advokát Eindhoven
Law & More B.V.