Aktívne poskytujeme poradenstvo holandským a medzinárodným klientom, ktorí investujú do rôznych nehnuteľností v Holandsku, ako sú hotely, letoviská, komerčné projekty a rezidenčné portfólio.

TRANSAKCIE VLASTNÍCTVA A NEHNUTEĽNOSTI
ŽIADOSŤ O PRÁVNU PODPORU

Transakcie s nehnuteľnosťami a nehnuteľnosťami

Právo nehnuteľností pozostáva zo všetkých právnych aspektov týkajúcich sa nehnuteľného majetku. My v Law & More vám môžu pomôcť s právnym poradenstvom v prípade otázok alebo konfliktov týkajúcich sa nákupu a predaja nehnuteľného majetku. Okrem toho vám môžeme poskytnúť právne poradenstvo v oblasti nájomného práva.

Holandskí a medzinárodní klienti spoločnosti Law & More sa im poskytuje pomoc a poradenstvo pri štruktúrovaní ich holandských a medzinárodných investícií do nehnuteľností naj daňovo najvýhodnejším spôsobom pomocou prístupu viacerých jurisdikcií. Naše odborné znalosti siahajú od kúpy bytu na súkromné ​​účely až po vyjednávanie v zložitých obchodoch s nehnuteľnosťami a nehnuteľnosťami.

Aktívne poskytujeme poradenstvo holandským a medzinárodným klientom, ktorí investujú do rôznych nehnuteľností v Holandsku, ako sú hotely, letoviská, komerčné projekty a rezidenčné portfólio.

Zákon o prenájme

Law & More pomáha nájomcom a prenajímateľom pri predchádzaní a riešení právnych problémov. Rovnako ako pri prenájme rezidencie, ako aj pri nájme budovy pre obchod a kancelársku budovu. Nájomníci a prenajímatelia majú osobitné právne povinnosti. Obsahujú regulačný charakter, čo znamená, že strany ich môžu nahradiť vlastné dohody, Zákony o prenájme okrem toho obsahujú záväzné ustanovenia. Od týchto pravidiel sa nemožno líšiť, ktoré majú predovšetkým v úmysle chrániť nájomcu, pretože je slabšou stranou, zmluvou. Ak sa nachádzate v situácii, keď vaša protistrana nedodržiava jeho dohody, je možné vykonať niekoľko krokov. V takých prípadoch nám môžete veriť, že vám poskytneme právne poradenstvo, ktoré potrebujete.

Príklady predmetov, s ktorými by sme vám mohli pomôcť:

• vypracovanie nájomnej zmluvy, ak ste prenajímateľ
• spory týkajúce sa vysvetlenia dohody
• podniknutie krokov, ak nájomca alebo prenajímateľ nekoná v súlade s uzatvorenými dohodami
• ukončenie nájomnej zmluvy

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Zavolajte na +31 40 369 06 80

Služby spoločnosti Law & More

Právo obchodných spoločností

Právo obchodných spoločností

Každá spoločnosť je jedinečná. Z tohto dôvodu dostanete právne poradenstvo, ktoré je priamo relevantné pre vašu spoločnosť

Oznámenie o zlyhaní

Dočasný právnik

Potrebujete dočasne právnika? Poskytovať dostatočnú právnu podporu vďaka Law & More

zástanca

Prisťahovalecké právo

Zaoberáme sa záležitosťami týkajúcimi sa prijatia, pobytu, vyhostenia a cudzincov

Akcionárska dohoda

Obchodné právo

Každý podnikateľ sa musí zaoberať právom obchodných spoločností. Na to sa dobre pripravte.

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pán. Maxim Hodak, advokát v spoločnosti & More - maxim.hodak@lawandmore.nl