Existuje veľa situácií, v ktorých trestné právo hrá v našom živote úlohu. Preto sa s ňou často stretávame náhodou. Napríklad si môžete predstaviť situáciu, v ktorej ste mali príliš veľa nápojov a rozhodli ste sa jazdiť. Ak vás po alkohole zatknú, máte problém. V takom prípade vám môžu byť uložené pokuty alebo dokonca predvolanie.

POTREBA TRESTNÉHO PRÁVE?
KONTAKTNÉ PRÁVO A VIAC

Kontaktuj nás

Trestný právnik

Existuje veľa situácií, v ktorých trestné právo hrá v našom živote úlohu. Preto sa s ňou často stretávame náhodou. Napríklad si môžete predstaviť situáciu, v ktorej ste mali príliš veľa nápojov a rozhodli ste sa jazdiť. Ak vás po alkohole zatknú, máte problém. V takom prípade vám môžu byť uložené pokuty alebo dokonca predvolanie. Ďalšou bežnou situáciou je, že v dôsledku nevedomosti alebo nedbanlivosti obsahujú osobné tašky zakázané predmety, ktoré boli prevzaté z dovolenky, tovar alebo finančné prostriedky, ktoré sú uvedené nesprávne. Bez ohľadu na dôvod môžu byť následky týchto činov vážne a trestné pokuty môžu stúpať až do výšky 8,200 XNUMX EUR.

Ako podnikateľ alebo riaditeľ spoločnosti sa tiež môžete stretnúť s trestným právom v dôsledku vašej obchodnej pozície. Môže to tak byť po overení príslušnými orgánmi, že vaša spoločnosť je podozrivá z podvodu alebo nezvyčajných transakcií. Účasť v obchodnom svete môže tiež vedome viesť k ekonomickému porušeniu alebo porušeniu právnych predpisov v oblasti životného prostredia, ktoré sa môžu vzťahovať na vaše podnikanie. Takéto kroky môžu mať vážne následky pre vašu spoločnosť a viesť k veľmi vysokým pokutám. Nachádzate sa v takejto situácii alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte a kontaktujte trestných právnikov z oblasti práva a ďalšie.

Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Odbornosť právnikov v oblasti trestného práva a ďalšie

prevádzka

Dopravné trestné právo

Ste obvinení z vedenia vozidla pod vplyvom alkoholu alebo drog? Požiadajte o právnu pomoc.

podvod

podvod

Ste obvinený z podvodu? Môžeme vám poradiť

Trestné právo obchodných spoločností

Trestné právo obchodných spoločností

Riskujete podnikové trestné právo? Môžeme vám pomôcť

podvod

podvod

Boli ste scammed? Začať súdne konanie

„Efektívna práca
urobil to dostupným pre mňa
malá spoločnosť. Budem silne
odporučiť zákon a ďalšie
ktorejkoľvek spoločnosti v roku XNUMX
Holandsko."

Obeť trestného práva

Môže sa tiež stať, že ste konfrontovaní s trestným právom z pohľadu „obete“. Dnes robíme cez internet viac nákupov. Zvyčajne to všetko pôjde dobre a dostanete to, čo ste si objednali. Bohužiaľ, niekedy sa to pokazí: zaplatili ste veľa peňazí za určité veci, ako napríklad telefón alebo notebook, ale predávajúci nikdy tovar nedodal a nemá v úmysle tak urobiť. Nakoniec, ak chcete informovať o tom, kde sú vaše veci, predávajúci nikde nenájdete. V takom prípade môžete byť obeťou trestných podvodov.

V prípade, že sa náhodou stretnete s trestným právom, je vhodné obrátiť sa na znalca právnika Law & More. Každá udalosť v kontexte trestného práva môže byť drastická a konanie v trestnom konaní sa môže rýchlo sledovať. V spoločnosti Law & More chápeme, že trestnoprávne činy môžu mať zásadný vplyv na váš život, a preto sa zameriavame na rýchle a efektívne vyriešenie problému klienta. Trestní právnici v advokátskej kancelárii & More vám radi poskytnú právnu podporu v oblastiach:

• dopravné trestné právo;
• podvod;
• podnikové trestné právo;
• Podvod.

Dopravné trestné právo

Ako vodič vozidla musíte zabrániť nebezpečnému správaniu. Takéto správanie je často prípad, keď je v premávke konzumácia alkoholu. Ľudia sa pravidelne dostávajú za volant auta, keď sa napili príliš. Ste zatknutí po kontrole alkoholu alebo dostávate pokutu alebo predvolanie? Potom je múdre poskytnúť si odborného právnika. Napokon, jazda pod vplyvom alkoholu sa trestá prísnymi sankciami, ktoré môžu trvať až tri mesiace vo väzení alebo pokutou 8,300 XNUMX EUR, a dokonca môžete dostať pozastavenie jazdy. Je však možné, že počas výsluchov alebo počas kontroly alkoholu policajné a súdne orgány tieto pravidlá porušujú. Môže sa dokonca stať, že alkoholový test neposkytne platný dôkaz a môže sa vyriešiť k rozhorčeniu. V niektorých prípadoch neplatí pokuta alebo odpruženie vozidla. Law & More má znalcov v oblasti dopravného trestného práva, ktorí vám radi poradia alebo vám pomôžu v konaní. Viac informácií o nebezpečnom správaní v premávke a jazde pod vplyvom alkoholu nájdete na našej dopravná webová stránka.

podvod

Keď cestujete do Holandska, míňate zvyky. V tom čase nemáte povolené prepravovať zakázaný tovar. Ak tomu tak nie je alebo ak colné orgány zistia zakázaný tovar v dôsledku vašej nevedomosti alebo nepozornosti, môže nasledovať trestná sankcia. Krajina pôvodu alebo vaša štátna príslušnosť nemajú v tejto veci žiadny vplyv. Najpravdepodobnejšou a najbežnejšou sankciou je pokuta. Ak ste dostali pokutu a nesúhlasíte, môžete proti tomu namietať na holandskej prokuratúre do dvoch týždňov. Ak zaplatíte pokutu okamžite, urobíte potvrdenie dlhu. Preto je dôležité, aby ste sa najskôr poradili s právnikom o vašej situácii. Náš tím právnikov získa odborné znalosti a môže vám poradiť a viesť vás v akomkoľvek konaní. Potrebujete pomoc alebo máte nejaké ďalšie otázky? Kontaktujte prosím Law & More. Viac informácií o rizikách a dôsledkoch prevzatia zakázaného tovaru nájdete na našom blogu: „Holandské clá“.

Obrázok trestného právaTrestné právo obchodných spoločností

V súčasnosti sú spoločnosti čoraz viac konfrontované s trestným právom. Môže sa napríklad stať, že vaša spoločnosť je podozrivá z nesprávneho daňového priznania alebo z porušenia environmentálnych predpisov. Takéto záležitosti sú zložité a môžu mať ďalekosiahle následky, osobné aj obchodné. V takomto prípade je dôležité rýchlo sa poradiť s právnikom. Odborný právnik nielen upozorní na vaše povinnosti, ako je napríklad povinnosť poskytovať informácie daňovým úradom, ale tiež zabezpečí, aby sa neporušili práva, ktoré máte (ako spoločnosť), ako napríklad právo mlčať. Máte na starosti trestné právo ako spoločnosť a potrebujete radu alebo právnu pomoc vo vašej situácii? Môžete sa spoľahnúť na zákon a ďalšie. Naši odborníci majú profesionálny prístup a vedia, ako vám môžu ďalej pomôcť.

podvod

Za určitých okolností sa môžete cítiť podvedení, napríklad keď ste si kúpili tovar na internete, zaplatili ste za to veľa peňazí a nikdy ste ich nedostali, bez právnych charakteristík trestného činu. Aby bolo možné povedať, že podvod je v právnom zmysle trestný, musia existovať nepravdy alebo klamstvá, ktoré predajca predáva. Podvod je legálne opísaný ako presun inej osoby na doručenie peňazí a tovaru bez úmyslu doručiť čokoľvek na oplátku. Zaujíma vás, čo pre vás môžeme urobiť? Kontaktujte našich právnikov. Advokáti spoločnosti Law & More majú osobný prístup a môžu posúdiť vašu situáciu a vaše možnosti.

Chcete vedieť, čo pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene môže urobiť Law & More?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 (0) 40 369 06 80 zo štar een e-mail naar:

Pán. Tom Meevis, advokát a ďalšie - [Email protected]
Pán. Maxim Hodak, advokát na & Viac - [Email protected]

Kontakt oranžová