Chcete požiadať o rozvod? Potom potrebujete právnika na právne vybavenie vášho rozvodu. Law & More je pripravený vám pomôcť. Akonáhle sa vy a váš partner rozvediete, objavia sa dôležité otázky.

ŽIADOSŤ O ROZDELENIE?
ZÍSKAJTE KONTAKT S LAW & MORE

Žiadosť o rozvod

Chcete požiadať o rozvod? Potom potrebujete právnika na právne vybavenie vášho rozvodu. Law & More je pripravený vám pomôcť.

Rýchla ponuka

Hneď ako sa vy a váš partner rozvediete, objavia sa dôležité otázky.

• Aké záležitosti sa týkajú rozvodu?
• Kto bude naďalej žiť doma a kto opustí dom alebo bude dom predaný?
• Ako je zabezpečená starostlivosť o vaše dieťa?
• Čo je dohodnuté v súvislosti s platbami výživného pre deti a partnerov?
• A aké dohody uzatvoríte o rozdelení svojho majetku?

Potrebujete právnu pomoc pri vyrovnaní vášho rozvodu, vypracovaní dohody o rozvode a rodičovského plánu? Law & More vám pomôže dokončiť váš rozvod. Naši právnici majú odborné znalosti v oblasti rodinného práva. Pomôžeme vám, ak si želáte požiadať o rozvod alebo ak si chcete vy a váš partner dohodnúť rozvod po vzájomnej dohode.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

 Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Potrebujete rozvodového právnika?

Podpora dieťaťa

Podpora dieťaťa

Rozvod má veľký vplyv na deti. Preto prikladáme veľký význam záujmom vašich detí

Žiadosť o rozvod

Rozvodový právnik

Rozvod je ťažké obdobie. Pomáhame vám počas celého procesu

Partnerské výživné

Partnerské výživné

Chystáte sa zaplatiť alebo dostať výživné? A koľko? Sprievodujeme a pomáhame vám s tým

Žiť samostatne

Žiť samostatne

Chcete žiť oddelene? Pomôžeme vám

"Law & More Právnici

sú zapojené a

môžu vcítiť do

problém klienta"

Rozvod po vzájomnej konzultácii

Ak ste vy a váš partner schopní navzájom konzultovať a dosiahnuť dohody, pomôžeme vám a vášmu partnerovi pri uzatváraní jasných dohôd počas stretnutí v našej kancelárii. Po uzavretí dohody o rozvode zabezpečujeme, aby boli presne zaznamenané v rozvodovej dohode a prípadnom pláne rodičovstva. Po tom, ako ste vy a váš partner uzavreli a podpísali dohodu o rozvode, je možné rozvodové konanie často rýchlo ukončiť.

Jednostranné rozvody

Nanešťastie je napätie medzi bývalými partnermi niekedy príliš vysoké, takže už nie je realistické viesť vzájomné konzultácie a dosiahnuť spoločné dohody. Potom sa k nám môžete obrátiť na odbornú pomoc rozvodového advokáta, ktorý za vás prerokuje všetky právne aspekty. Naším cieľom je dosiahnuť čo najlepší výsledok pre vás. Pri tom starostlivo zvážime každý právny aspekt. Zmluva o rozvode a plán rodičovstva tvoria základ pre vašu budúcnosť a budúcnosť vášho dieťaťa (detí). Z tohto dôvodu je veľmi dôležité premýšľať o obsahu týchto dokumentov a Law & More právnik. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že všetky dohody budú zverejnené na papieri právne správnym spôsobom.

Dohoda o rozvode

Čo to znamená? Dohoda o rozvode je písomná dohoda medzi vami a vaším partnerom. Zmluva obsahuje všetky dohody týkajúce sa okrem iného partnerského výživného, ​​rozdelenia domácich potrieb, rodinného domu, dôchodku a rozdelenia úspor. .

Rodičovský plán

Máte maloleté deti? Ak je to tak, je potrebné vypracovať rodičovský plán. Zmluva o rozvode a plán rodičovstva sú súčasťou žiadosti o rozvod. V rodičovskom pláne sa uzatvárajú dohody o životnej situácii detí, rozdeľovaní dovoleniek, dohodách týkajúcich sa výchovných a návštevných opatrení. Pomôžeme vám uzavrieť a zaznamenať dohody. Vyrábame tiež výpočet výživného pre deti.

Žiadosť o rozvod

Povinné sú tieto komponenty:
• rozdelenie všetkých úloh starostlivosti a výchovy;
• dohody týkajúce sa spôsobu, akým sa navzájom informujete o deťoch;
• sumu a obdobie výživného, ​​ktoré vy alebo váš partner zaplatíte za výchovu detí;
• dohody o tom, kto platí osobitné náklady, napríklad víkendové kempingy v športovom klube.

Okrem povinných komponentov je rozumné uzavrieť dohody o témach, ktoré považujete vy a váš partner za dôležité. Môžete uvažovať o nasledujúcich dohodách:

• dohody o výbere školy, lekárskom ošetrení a sporiacich účtoch;
• pravidlá, napríklad o dobe spánku a treste;
• kontakt s rodinou, ako sú starí rodičia, babičky, strýci a tety.

Rozvod s deťmi

Žiadosť o rozvod má veľký vplyv nielen na životy vás a vášho partnera, ale aj na životy vášho dieťaťa (detí). Rozvod povedie k tomu, že sa váš partner stane vaším bývalým partnerom. To však neznamená, že váš bývalý partner sa tiež stane bývalým rodičom. Práca s bývalým partnerom počas a po rozvode si vyžaduje veľa úsilia. Spolupracujúci rodičia sú však pre blaho detí veľmi dôležité. Žiadny kontakt alebo zhoršený kontakt s jedným z rodičov nemôže mať na dieťa vážne negatívne následky. Či už máte malé alebo staršie deti, je dôležité, aby sa pri rozvode zohľadnili ich záujmy..

Aby ste sa uistili, že vaše deti trpia pri rozvode čo najmenej, je dôležité uzavrieť jasné dohody. Poradíme vám a rokujeme vo vašom mene.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky +31 40 369 06 80 alebo nám pošlite e-mail:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.