Náš tím

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

Riadiaci partner / advokát

V Law & More, Tom sa zaoberá všeobecnou praxou. Je vyjednávač a vedúci kancelárie.

Maxim Hodak

Maxim Hodak

Partner / advokát

V Law & More Maxim sa zameriava na poskytovanie služieb klientom z eurázijských trhov v Holandsku v oblasti holandského práva obchodných spoločností, holandského obchodného práva, medzinárodného obchodného práva, podnikového financovania a fúzií a akvizícií, zakladania a riadenia komplexných medzinárodných projektov a daňových / finančných štruktúr.

V Law & More, Ruby sa špecializuje na zmluvné právo, právo obchodných spoločností a právne služby v oblasti práva obchodných spoločností. Môže byť tiež zamestnaná ako právnik spoločnosti pre vašu spoločnosť.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

V Law & More, Aylin pracuje najmä v oblasti osobného a rodinného práva, pracovného práva a migračného práva.

Y. (Yara) Knoops

Yara Knoops

Právny poradca

V Law & More Yara v prípade potreby podporuje tím a pomáha pri riešení rôznych právnych otázok a pri príprave (procedurálnych) dokumentov v holandčine aj ruštine.

Sevinc Hoeben-Azizova Foto

Sevinc Hoeben-Azizova

Právny poradca

V Law & More, Sevinc v prípade potreby podporuje tím a zaoberá sa rôznymi právnymi otázkami a prípravou (procesných) dokumentov. Okrem holandčiny a angličtiny hovorí Sevinc aj rusky, turecky a azerbajdžansky.

Fotografia Maxa Mendora

Max Mendor

Marketing Manager

Vďaka širokému spektru technických zručností a znalostiam organizácie a riadenia spoločností je Max mediálnym a marketingovým manažérom v spoločnosti Law & More.

Law & More B.V.