POTREBUJETE PRÁVNIKA v zahraničí?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

NAŠIM PRÁVOMOCI SÚ ŠPECIALISTI V PRACOVNOM PRÁVE

kontrolované Jasný.

kontrolované Osobné a ľahko dostupné.

kontrolované Najprv vaše záujmy.

Ľahko dostupné

Ľahko dostupné

Law & More je k dispozícii od pondelka do piatku od 08:00 do 22:00 a cez víkendy od 09:00 do 17:00

Dobrá a rýchla komunikácia

Dobrá a rýchla komunikácia

Naši právnici si vypočujú váš prípad a navrhnú vhodný akčný plán
Osobný prístup

Osobný prístup

Naša pracovná metóda zaisťuje, že 100% našich klientov nás odporúča a že sme v priemere ohodnotení 9.4

Expat služby

Počas pobytu a práce v Holandsku sa ako vysťahovalci môžete stretnúť s niekoľkými právnymi otázkami. Holandské právo je koniec koncov zložité a zahŕňa rôzne jurisdikcie, ktoré sa často uzatvárajú alebo sa protínajú. Napríklad v prípade vysťahovalca môžu vzniknúť rôzne právne otázky v oblasti:

Zmluvné právo, Kedy môže napríklad prenajímateľ vypovedať nájom alebo vypovedať kúpnu zmluvu ako kupujúci? Ktoré (dodatočné) podmienky sú spojené s vašou expat zmluvou a čo znamenajú?

Pracovné právo, Čo ak sa musíte vysporiadať s chorobou? Ako vysťahovalec máte nárok na odstupné alebo podporu v nezamestnanosti? Uplatňuje sa vo vašom prípade holandská ochrana pred prepustením, keď čelíte prepúšťaniu?

Zákon o zodpovednosti, Kto je zodpovedný za porušenie určitej dohody? Kto môže niesť zodpovednosť v prípade pracovného úrazu? A ste osobne zodpovední, ak iná osoba utrpí škodu v dôsledku vášho konania?

Prisťahovalecké právo, Potrebujete povolenie na pobyt, aby ste mohli žiť alebo pracovať v Holandsku? A ak áno, aké podmienky musíte splniť? A aké následky má nezamestnanosť na vaše povolenie na pobyt alebo nie?

Obrázok Tom Meevis

Tom Meevis

RIADIACI PARTNER / ADVOKÁT

tom.meevis@lawandmore.nl

Advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam

Podnikový právnik

"Law & More Právnici
sú zapojení a vedia sa vcítiť
s problémom klienta“

Nech už sa zaoberáte akoukoľvek právnou otázkou alebo jurisdikciou, je dôležité, aby ste si boli vedomí svojho právneho postavenia. Nechcete predsa (potom) čeliť prekvapeniam. Law & More má špecializovaný tím viacjazyčných právnikov, ktorí sú odborníkmi v oblasti zmluvného práva, práva zodpovednosti, pracovného a prisťahovaleckého práva a môžu vás informovať o vašom právnom postavení. Okrem toho vám môžu pomôcť s vypracovaním a kontrolou zmlúv alebo so žiadosťou o povolenie na pobyt. Hľadáte inú jurisdikciu? Potom si pozrite našu stránku odborníkov, ktorá obsahuje zoznam všetkých našich jurisdikcií.

Čo o nás hovoria klienti

Naši právnici zo zahraničia sú pripravení vám pomôcť:

Office Law & More

Riešite spor v Holandsku? Tiež potom Law & More je tu pre teba. Ak sú strany v konfliktnej situácii, je bežné sa často obrátiť na súd. Súdne konania však nie vždy ponúkajú najlepšie riešenie a konflikty medzi stranami sa môžu lepšie a efektívnejšie riešiť iným spôsobom, napríklad prostredníctvom mediácie. Naši právnici vám pomáhajú od počiatočných štádií po konečné štádium sporu. Pritom robia informovaný odhad rizík a príležitostí vopred. V oboch prípadoch, Law & MorePrávnici potom zakladajú svoju prácu na premyslenej stratégii, ktorá bola stanovená spolu s vami.

Máte právny problém v Holandsku a chceli by ste, aby bol vyriešený? Prosím kontaktujte Law & More, Ak väčšina právnikov ponúka iba právne znalosti a kritický názor, Law & MorePrávnici ponúkajú niečo navyše. Okrem našich znalostí holandského (procesného) práva máme aj rozsiahle medzinárodné skúsenosti. Naša kancelária je nielen medzinárodná, čo sa týka rozsahu a povahy jej služieb, ale aj čo sa týka rozsahu pokročilých miestnych a medzinárodných klientov. Preto sme v Law & More porozumieť výzvam, ktorým čelia expati, a dokážu vám pomôcť čo najlepšie pomocou praktického a osobného prístupu.

Chceš vedieť čo Law & More môže urobiť pre vás ako advokátska kancelária v Eindhoven a Amsterdam?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:
Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More