Potrebujete dočasne právnika vo vašej spoločnosti? Uistite sa, že vaša spoločnosť má dostatočnú právnu podporu a okamžite zavolajte dočasného právnika zo spoločnosti Law & More. Dôvod najatia dočasného právnika je pre každú spoločnosť iný. Môže sa stať, že vo vašej spoločnosti dôjde k zmene, chorému zamestnancovi, chcete dohnať oneskorenú prácu alebo si chcete byť istí, že projekt ide dobre.

HĽADÁTE ŠPECIALISTU NA DOČASNÉ ROZŠÍRENIE?
KONTAKTNÉ PRÁVO A VIAC

Dočasný právnik

Potrebujete dočasne právnika vo vašej spoločnosti? Uistite sa, že vaša spoločnosť má dostatočnú právnu podporu a okamžite zavolajte dočasného právnika zo spoločnosti Law & More. Dôvod najatia dočasného právnika je pre každú spoločnosť iný. Môže sa stať, že vo vašej spoločnosti dôjde k zmene, chorému zamestnancovi, chcete dohnať oneskorenú prácu alebo si chcete byť istí, že projekt ide dobre. Všetky najrôznejšie problémy možno vyriešiť prijatím dočasného právnika zo spoločnosti Law & More. Tieto problémy môžu spôsobiť, že vaša spoločnosť nebude konať na maximum, čo môže mať negatívne dôsledky. Hlavným cieľom najatia dočasného právnika je zaručiť kvalitu vašej spoločnosti. Je to možné, pretože sa na vašu spoločnosť pozerá úplne nový a svieži. Keďže právnik môže ľahšie robiť nezávislé rozhodnutia, nemusíte čakať dlho, kým sa rozhodnete.

Najímanie dočasného právnika

My at Law & More sa domnievame, že je dôležité, aby pri výkone funkcie dočasného advokáta existovala odmena. Preto máme právnikov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí majú tiež odborné znalosti právneho zástupcu, takže ich môžete okamžite nasadiť. Chystáte sa napríklad začať projekt, plánujete reorganizáciu alebo čerpáte dočasnú dovolenku? Potom zavolajte jedného z dočasných právnikov spoločnosti Law & More.

Maxim Hodak

Maxim Hodak

Partner / advokát

Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

Prečo si najať dočasného právnika od spoločnosti Law & More?

Úroveň znalostí

Úroveň znalostí

Dočasní právnici Law & More sú už na úrovni znalostí

Bez oneskorenia

Bez oneskorenia

Nezanechajte prácu a najmite dočasného právnika

Právne znalosti

Právne znalosti

Naši dočasní právnici tiež poznajú právnika

Okamžite nasaditeľné

Okamžite nasaditeľné

Dajte si pozor na oneskorenú prácu, pretože naši dočasní právnici môžu byť nasadení okamžite

„V úvode sme diskutovali
hovoriť jasný akčný plán.
Je zapojený a môže sa vcítiť
s problémom klienta “

Ak si najmete dočasného právnika spoločnosti, je dôležité, aby sa tento právnik mohol nasadiť v krátkom čase. My at Law & More sa snažíme zabezpečiť, aby naši dočasní právnici boli nasadení v krátkom čase pre vašu spoločnosť, aby ste mohli pokračovať v práci bez prerušenia. Advokáti Law & More vám pomáhajú v každodennom súdnom konaní, ale sú tiež schopní vykonávať prácu, ktorá sa očakáva od profesionálneho právnika. Naši špecialisti môžu okrem toho spolupracovať s vašim právnym oddelením a s vašimi ďalšími internými a externými poradcami, ale môžu tiež vyzdvihnúť významné projekty vo vašej spoločnosti a poskytovať nezávislé poradenstvo. Potrebujete dočasného právnika? Potom sa obráťte na právnikov spoločnosti Law & More.

Chcete vedieť, čo pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene môže urobiť Law & More?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát a ďalšie - [Email protected]
Pán. Maxim Hodak, advokát na & Viac - [Email protected]