Pracovné právo je rozšírenou oblasťou práva. Práva a povinnosti sú upravené v pracovných zmluvách, pracovných predpisoch, kolektívnych zmluvách, právnych predpisoch a judikatúre. Zamestnávatelia - právnici Law & More sú kvalifikovaní a oboznámení so súčasnou legislatívou a jurisprudenciou.

POTREBUJETE PRACOVNÝ PRÁVO?
ŽIADAJTE SA O PRÁVNU POMOC

Pracovný právnik

Pracovné právo je rozšírenou oblasťou práva. Práva a povinnosti sú upravené v pracovných zmluvách, pracovných predpisoch, kolektívnych zmluvách, právnych predpisoch a judikatúre. Zamestnávatelia - právnici Law & More sú kvalifikovaní a oboznámení so súčasnou legislatívou a jurisprudenciou.

Rýchla ponuka

Otázky pracovného práva majú často ďalekosiahle následky pre zamestnávateľov a zamestnancov. Preto je dôležité, aby vám pomáhal odborný a skúsený právnik v oblasti pracovného práva. Dobré právne poradenstvo v oblasti pracovného práva vopred môže byť v budúcnosti rozhodujúce. Konfliktom sa, žiaľ, nedá vždy zabrániť, napríklad v prípade prepustenia, reorganizácie alebo neprítomnosti z dôvodu choroby. Táto situácia je veľmi nepríjemná a emotívna a môže poškodiť pracovný vzťah medzi zamestnávateľom a zamestnancom. Ak máte problémy s pracovným konfliktom, Law & More radi vám pomôžeme urobiť správne kroky.

Právne poradenstvo

Law & More ponúka pomoc podnikateľom, štatutárnym riadiacim pracovníkom, zamestnávateľom a zamestnancom v oblasti pracovného práva. Náš tím poskytuje právne poradenstvo a v prípade potreby bude viesť súdne konanie.

Príklady tém, s ktorými by sme vám radi pomohli:

• vypracovanie a vyhodnotenie súkromných a kolektívnych pracovných zmlúv;
• ukončenie pracovných zmlúv pre zamestnávateľov a zamestnancov;
• pomoc pri pracovných sporoch
• vytvorenie osobného spisu
• postupy prepúšťania
• otázky týkajúce sa nárokov na mzdy
• opomenutie
• otázky týkajúce sa kolektívnych zmlúv
• dovolenka a dovolenka
• choroba a reintegrácia
• spolurozhodovanie
• zodpovednosť zamestnávateľov a zamestnancov.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokát

 Volajte na +31 (0) 40 369 06 80

"Law & More Právnici
sú zapojené a
môžu vcítiť do
problém klienta “

zamestnávatelia

Ako zamestnávateľ ste denne konfrontovaní s otázkami pracovného práva. Musíte vypracovať pracovné zmluvy, čeliť nefunkčným alebo chorým zamestnancom a pracovným konfliktom alebo vaša spoločnosť bude možno musieť reorganizovať kvôli meniacim sa trhovým podmienkam. Viete presne, aké sú vaše práva a povinnosti? Čokoľvek sa môžete stretnúť, radi vám pomôžeme. Dobrá stratégia pracovného práva je koniec koncov pre zdravú spoločnosť rozhodujúca.

Zamestnanci

Ako zamestnanec budete musieť dodržiavať pracovné právo, požadované aj nepožiadané. Zamyslite sa nad prijatím a podpísaním pracovnej zmluvy, doložkou o nekonkurovaní a vašimi právami a povinnosťami v prípade choroby a prepustenia. Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom v oblasti pracovného práva, s ktorým potrebujete pomoc.

Pracovné právo

Užitočné, primerané a transparentné

Okrem odborného poradenstva by ste radi dostali aj rýchle právne poradenstvo. Sme si toho vedomí a sme zvyknutí pracovať rýchlo a presne. Zabezpečujeme, aby sme sa ľahko dostali a mohli vám rýchlo poskytnúť praktické a odborné rady. Môžete sa na nás spoľahnúť na presné rady, ktoré sú stručné a jasné.

Spôsob, akým pracujeme, je transparentný a orientovaný na riešenie. Začneme s vami rozhovor, aby sme prediskutovali váš prípad, vaše želania, právne možnosti a finančný obraz. Po konzultácii s vami potom určíme konečnú stratégiu. Každý krok je prediskutovaný s vami, takže nikdy nebudete čeliť žiadnym prekvapeniam.

Nezmyselná mentalita

Máme radi kreatívne myslenie a pozeráme sa za hranice právnych aspektov situácie. Je to všetko o tom, ako sa dostať k jadru problému a riešiť ho v určenej veci. Vďaka našej nezmyselnej mentalite a dlhoročným skúsenostiam sa naši klienti môžu spoľahnúť na osobnú a účinnú právnu podporu.

Chceš vedieť čo Law & More môže pre vás ako advokátska kancelária v Eindhovene?
Potom nás kontaktujte telefonicky na čísle +31 40 369 06 80 alebo pošlite e-mail na adresu:

Pán. Tom Meevis, advokát na Law & More - [chránené e-mailom]
Pán. Maxim Hodak, advokát spoločnosti & More - [chránené e-mailom]

Law & More B.V.